Miroslav zhubl 10,7 kg

Miroslav Kocman

  • Výška: 179 cm
  • Věk: 32 let
  • Původní váha: 102 kg
  • Současná váha: 91 kg
  • Délka trvání: 4 měsíce
  • Velikost oblečení před: XL
  • Velikost oblečení po: L
"Metabolický věk 47 let? Teď už ani omylem."

Když přišel na vstupní konzultaci, naměřili mu metabolický věk 47 let. S tím se však pan Miroslav Kocman nehodlal smířit a pustil se do boje za lepší zdraví a méně kilogramů. Po 4 měsících je lehčí o více než 10 kg, štíhlejší přes břicho o 9 cm a metabolický věk už zase odpovídá tomu fyzickému. S úpravou stravy a stravovacích návyků mu poradili ve výživové poradně NATURHOUSE v Pardubicích.

Miroslave, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Do poradny NATURHOUSE mě přivedla především velká chuť udělat něco se svými stravovacími návyky a samozřejmě také v návaznosti se pokusit shodit nějaká kila směrem dolů.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

První konzultace probíhala velmi příjemně a měl jsem konečně dobrý pocit z toho, že se sebou začínám něco dělat, a že půjdu správným směrem. Velmi mě při prvním vážení překvapil metabolický věk organismu, který činil 47 let. To už pak nad sebou člověk začne dál přemýšlet a říká si, že dělá asi opravdu něco špatně.

Začal jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňoval?

Nejvíce jsem asi ocenil pravidelné týdenní návštěvy u výživové poradkyně Ing. Veroniky Vrabcové, která mě svým přístupem a ukázkou vhodné skladby potravin dokázala pomoct k redukci váhy a abych se také po každém jídle dokázal cítit dobře.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Konzultace pro mě znamenaly především motivaci a snahu dodržet předepsané věci tak, abych mohl redukovat váhu směrem dolů. Když po prvním týdnu vidíte, že jste zhubl 2,5 kg a v podstatě to ani nebolelo, tak je to pro vás obrovský náboj v tom pokračovat dále.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Změny byly velké. Učil jsem se znovu jíst a pít. V těle jsem měl pěkně velkou tukovou zásobu, moje tělo si v sobě drželo vodu a přitom jsem byl věčně dehydrován. Zjistil jsem, že vynecháním tekutin se moje tělo neodvodní. Totálně jsem vyřadil pečivo, koláčky, sušenky, slazené nápoje, ochucené jogurty a začal jsem dávat tělu to, co doopravdy potřebuje.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbil?

Velmi jsem si oblíbil snídaňové sušenky FIBROKI, hlavně kakaové. A také vlákninu FIBROKI.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Zhubnout těžké nebylo, ale je to především o hlavě, motivaci a výdrži. Všechno nejde hned. Je třeba si najít pravidelný režim v jídle i v pití a dodržovat ho. Výsledky se pak dostaví samy.

Jak se cítíte nyní, lehčí o více než 10 kg?

Z původních 102 kg mám nyní 91,3 kg. Cítím se o dost lépe. Úbytek váhy je znát i na oblečení. Nicméně bych se chtěl dostat na hodnotu okolo 88 kg a tu si už udržovat.

Kombinoval jste hubnutí se cvičením?

Z důvodu velkého pracovního vytížení a narození potomka jsem na cvičení bohužel neměl čas, pouze občas jsem si udělal o víkendu výlet na kole.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano, samozřejmě. S konzultacemi jsem velmi spokojen. Ačkoliv se na internetu dočtete spousty kladných i záporných recenzí, tak je to především o vás, jak si to nastavíte, a co chcete ve svém životě změnit. Já jsem v tomto směru svoji cestu našel.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě