Miloslava z Chebu zhubla 29 kg

Miloslava Wiedenmannová

  • Výška: 168 cm
  • Věk: 61 let
  • Původní váha: 98 kg
  • Současná váha: 68 kg
  • Délka trvání: 8 měsíců
  • Velikost oblečení před: 48-50
  • Velikost oblečení po: 40-42
"Mám ze svého úspěchu velkou radost, lidé z mého okolí říkají, že vypadám lépe a zářím spokojeností."

Raduje se paní Miloslava Wiedenmannová, která překonala původní nedůvěru a zhubla 29,4 kg v chebské výživové poradně NATURHOUSE. Díky tomu se cítí lépe po zdravotní stránce, nezadýchává se a kolena ji téměř nebolí.

Jak jste objevila výživovou poradnu NATURHOUSE?
"Při pochůzkách ve městě mě oslovila milá asistentka zde na ulici a nabídla mi bezplatné změření poměru tuku a vody. Trochu mě to lákalo, ale protože všude kolem je spousta reklamních léček a lákadel, tak nedůvěra a opatrnost převládla a nereagovala jsem. Až po čase mi kamarádka o poradně NATURHOUSE řekla více, měla s poradnou dobré zkušenosti. To mě přesvědčilo a šla jsem to zkusit, potřebovala jsem zhubnoutuž kvůli artróze v kolenou. Po první konzultaci jsem nebyla moc přesvědčena, že zvládnu zhubnout 20 kg, které jsem si dala za cíl, ale doufala jsem, že se mi povede alespoň 6 kg."

Jak se vyvíjela Vaše váha před dietou a po ní?
"Před dietou jsem se pokoušela několikrát hubnout, povedla se mi 3–4 kila, ale zase jsem je brzy nabrala, někdy i víc. Zkoušela jsem všelijaké diety, ale dlouho jsem je nevydržela držet, po pár týdnech jsem měla hlad a dietu přestala dodržovat. Zpočátku jsem si myslela, že to tak dopadne i s dietou NATURHOUSE. Dieta mě však velmi mile překvapila, vůbec jsem neměla pocit hladu, naopak jídla bylo hodně a zasytilo. Naučila jsem se dodržovat pravidelný pitný a stravovací režim, jíst hodně zeleniny. Dříve jsem si nedovedla představit nejíst pečivo a chleba a najednou to šlo, úplně mi stačily 2 sójové nebo sezamové suchary a vláknina FIBROKI. Po týdnu diety jsem se cítila lépe a byla jsem o 2 kila lehčí. Za měsíc jsem měla 6 kilo dole, to bylo víc, než jsem doufala, cítila jsem se skvěle. Už jsem věřila, že těch 20 kilo zvládnu, šlo to opravdu lehce. Po čtyřech měsících jsem se dočkala a 20 kilo bylo dole. Protože mi dieta nedělala vůbec žádné problémy, rozhodla jsem se, že zhubnu ještě dalších 9 kilo."

Co vám vyhovovalo v průběhu hubnutí?
"Vyhovovala mi skladba jídelníčku a také všechny produkty, které mi paní dietoložka doporučila. V dietě nebylo nic, co by mi nechutnalo nebo nevyhovovalo. Milá byla také častá obměna v nárazových dietách. Bylo příjemné hubnout bez pocitu hladu a odříkání a s pestrou obměnou jídelníčku."

Jak Vám pomáhaly produkty NATURHOUSE a které jste si oblíbila?
"Při hubnutí mi pomáhaly všechny produkty, které mi paní dietoložka Romana Pethöová doporučovala. Oblíbila jsem si ampulky LEVANAT, sójové i sezamové toasty, vlákninu a celozrnné sušenky FIBROKI. Velmi mi také chutná zeleninový bujón DIETESSE.3, čaje LEVANAT INSTANT a INFUNAT RELAX."

Pokračujete s užíváním produktů i po dietě?
"Určitě budu pravidelně dále používat vlákninu, toasty a celozrnné sušenky FIBROKI a občas také některé další produkty."

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě