Martina z Brna zhubla 12 kg

Martina Fejková

  • Výška: 178 cm
  • Věk: 29 let
  • Původní váha: 80 kg
  • Současná váha: 68 kg
  • Délka trvání: 12 měsíců
  • Velikost oblečení před: 46
  • Velikost oblečení po: 40-42
"Dosáhla jsem své cílové hmotnosti a mám z toho ohromnou radost!"

Jásá paní MUDr. Martina Fejková, která v brněnské výživové poradně NATURHOUSE na náměstí Svobody odložila 12 kg a i přesto, že je jako lékařka velmi zaměstnána v nepřetržitém provoze, zvládla zkombinovat jídelníček, pohyb i týdenní kontroly.

Jak jste objevila výživovou poradnu NATURHOUSE?
"Při pochůzkách po centru Brna mě oslovila milá asistentka, zda nechci změřit své BMI. Hodnoty nebyly nijak valné, objednala jsem se tedy na konzultaci a tím mé hubnutí začalo. Nevěděla jsem, zda hubnutí s NATURHOUSEbude fungovat, ale zkusila jsem to a dnes rozhodně nelituju."

Jak se vyvíjela Vaše váha před dietou a po ní?
"Před dietou se mi sice podařilo nějaké to kilo shodit, ale nemohla jsem se dostat pod „magickou“ hranici 80 kg při své výšce 178 cm. I přesto, že jsem poctivě cvičila, kila nešla dolů. Věděla jsem tedy, že potřebuju upravit jídelníček."

Co Vám vyhovovalo v průběhu hubnutí?
"Nejvíce právě úprava jídelníčku, pravidelnost a strava bohatá na ovoce a zeleninu. Člověk ví, co by měl jíst a co ne, ale nedaří se mu to dodržovat, když nemusí, když k tomu nemá patřičnou motivaci a podporu. Rovněž jsem ocenila nové, zajímavé a chutné recepty, které mi má výživová poradkyně Iva Bednaříková doporučovala."

Jak Vám pomáhaly produkty NATURHOUSE a které jste si oblíbila?
"Vláknina FIBROKI je výborná a miluji čaje, takže INFUANT TE ROJO a INFUNAT RELAX byly mými nejoblíbenějšími. Také jsem si velmi oblíbila sirup CINARKI. Tyto produkty užívám i nadále, prostě mi chutnají a pomáhají."

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní kontroly?
"Kontroly byly to pravé, co jsem potřebovala. Člověk se pak více snaží, pokud ví, že bude zvážen, změřen a samozřejmě chce mít dobré výsledky, je to dobrá motivace. Díky příjemné atmosféře a přátelskému personálu jsem se na kontroly vždy těšila."

 Bylo pro Vás těžké zhubnout?
"Musela jsem si zvyknout na změnu jídelníčku, myslela jsem si, že vzdát se pečiva a klasických příloh k hlavnímu jídlu bude těžké, ale šlo to bez problémů. Tím, že jsem se naučila zdravě stravovat, jsem schopna si udržet novou váhu i štíhlou postavu."

Dosáhla jste své cílové hmotnosti?
"Dosáhla a mám z toho ohromnou radost. Jako bonus k tomu se mi podařilo zhubnout další 2 kila. Jako lékařka pracuji v nepřetržitém provozu, sice mé hubnutí trvalo déle, ale zvládla jsem skloubit náročnou práci s novým jídelníčkem, pohybem i návštěvami u milé výživové poradkyně Ivy. Jsem nyní velmi spokojená sama se sebou."

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?
"Cvičím zumbu 3 roky a spolu s dietou šla kila pěkně dolů."

Plánujete do NATURHOUSE chodit i nadále?
"Určitě ano. Ráda bych poděkovala milému kolektivu ve výživové poradně NATURHOUSE v Brně, náměstí Svobody, za podporu, motivaci a cenné rady. Mé velké díky patří zejména výživové poradkyni Ivě Bednaříkové."

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě