Martin zhubl 16 kg

Martin Dědek

  • Výška: 173 cm
  • Věk: 49 let
  • Původní váha: 97 kg
  • Současná váha: 81 kg
  • Délka trvání: 4 měsíce
  • Velikost oblečení před: XL
  • Velikost oblečení po: M-L
"Společně lehčí o 33 kg."

Manželská dvojice Eva a Martin Dědkovi navštívili výživovou poradnu NATURHOUSE v Turnově, když si přečetli článek v novinách o jedné spokojené klientce. Díky úpravě stravy a životních návyků se naučili pravidelnosti ve stravě, optimálnímu pitnému režimu a překonali také chutě na sladké.

Martine, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Pracuji v nepřetržitém provozu a byl jsem si vědom toho, že se nestravuji správně. Trápila mě nespokojenost s mojí hmotností. Domluvili jsme se s manželkou, že do hubnutí půjdeme spolu.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Po telefonické domluvě jsem se dostavil na první schůzku. Výživová poradkyně Lenka Tomčo mě zvážila, změřila a probrala se mnou veškeré moje stravovací zvyklosti a neduhy. Schůzka probíhala v přátelské atmosféře a neměl jsem problém o všem pravdivě mluvit. O týden později tam šla moje žena.

Začal jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňoval?

Nejvíce mi pomáhalo, že na tuto změnu nejsem sám. Na pravidelných týdenní konzultacích se mi líbilo, že mě někdo hlídá a vede mě.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Po přechodu na metodu NATURHOUSE jsem si uvědomil svoji závislost na cukru v podobě sladkého a pečiva, kterého jsem konzumoval velké množství. Byl jsem schopen během dvou dní sám sníst bochník chleba a celé Salko.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Asi ve 2. až 3. týdnu hubnutí jsem pocítil krizi – týkalo se to hlavně touhy po sladkém. Tu jsem překonal a poté se už stav zlepšil. To bych nezvládl bez mé ženy, která mi zajistila veškerou podporu v úsilí zhubnout (příprava jídel a psychická podpora) a paní Lenky Tomčo, díky jejímu profesionálnímu přístupu při vedení v hubnutí.

Jak se cítíte nyní?

Těší mě, že jsem překonal touhu po sladkém a sám sobě dokázal, že jde zhubnout.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano, budu docházet na občasné konzultace a převážení. Samozřejmě si chci získanou hmotnost udržet.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě