Marie zhubla 23 kg

Marie Pekárková

  • Výška: 162 cm
  • Věk: 61 let
  • Původní váha: 91 kg
  • Současná váha: 68 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: XXL
  • Velikost oblečení po: L
"Těší mě reakce okolí. Chválí mě, vyptávají se a fandí mi."

Paní Marie Pekárková celá září. Podařilo se jí bez hladu a strádání ve výživové poradně NATURHOUSE v Turnově postupně odložit 23 kg a zeštíhlet v pase o 16 cm. Navíc se cítí po všech stránkách dobře a spokojeně.

Maruško, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Velká nadváha a zdravotní problémy. Chůze do schodů mi dělala velké problémy jak s dechem, tak s kyčlemi. A také mi k tomu dopomohla snacha.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Na první konzultaci jsem šla s radostí a zároveň s obavami, co se bude dít. Byla jsem překvapena milým přivítáním výživové poradkyně Lenky Tomčo, která mě seznámila s metodou NATURHOUSE.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Nejvíce jsem oceňovala velké porce zdravého jídla po 2,5 až 3 hodinách. Díky tomu jsem nepociťovala hlad, naopak jsem se cítila sytá a plná energie. Také jsem se naučila dodržovat pravidelný pitný režim.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Zhodnocení dosažených výsledků a motivace pro dodržování nastartovaného životního stylu. Povzbuzení výživové poradkyně Lenky mě vždy dovedlo o krok dál k dalšímu hubnutí.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

V mém jídelníčku se toho hodně změnilo. Každodenní snídaně a pravidelné odstupy mezi jídly. Hlavně dodržovat pitný režim. Začala jsem konzumovat více zeleniny a to hlavně ve večerních hodinách. Veškeré pečené a sladké pokrmy jsem minimalizovala a ani mi nechybí.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Oblíbila jsem si celozrnné tousty FIBROKI na rychlou a nenáročnou snídani. Po obědě a večeři pak vlákninu FIBROKI, která nejen zasytí, ale pomůže zahnat chutě na sladké.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Nepřipadalo, jídlo jsem připravovala s humorem. Jen časový odstup jsem musela více hlídat. A myslet více na přípravu své stravy.

Jak se cítíte nyní, lehčí o 23 kg?

Cítím se velice dobře, jak fyzicky tak psychicky. Také mě těší reakce okolí. Chválí mě, vyptávají se a fandí mi.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Jezdila jsem na kole, jinak nic extra. O to více mě překvapilo, jak krásně jsem hubla pouze úpravou stravy a pitného režimu.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano, ráda bych za paní Lenkou docházela i nadále na přeměření a milou debatu o údajích analýzy mého těla. Ráda bych poděkovala za vstřícný a profesionální přístup a přeji mnoho dalších spokojených klientů.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě