Lenka z Berouna zhubla 20 Kg

Lenka Žáčková

  • Výška: 158 cm
  • Věk: 39 let
  • Původní váha: 89 kg
  • Současná váha: 70 kg
  • Délka trvání: 6 měsíců
  • Velikost oblečení před:
  • Velikost oblečení po:
"Podařilo se mi shodit díky NATURHOUSE 25 kg závaží. Nikdy bych nevěřila, že budu mít tolik síly a odhodlání dojít až na konec cesty, kterou jsme si v NA­TURHOUSE společně s paní výživovou poradkyní vytý­čily."

"I já bych se chtěla podělit o svůj životní pří­běh. Nikdy jsem nebyla „hubeňour“, ale když se moje váha při výšce 158 cm přehoupla přes 90 kg, rozhodla jsem se s tím něco udě­lat. Měsíce ubíhaly a já se stále k ničemu ne­měla, až jednou..."

"Šla jsem zrovna do práce na noční směnu, a protože autobus jel až za pár minut, prochá­zela jsem se ulicemi města Berouna a kouka­la, kde co mají. V tom mě oslovila sympatic­ká mladá slečna, ať se jdu k nim podívat do jejich obchůdku, že mi výživová poradkyně zdarma vyhotoví krátkou bioimpedanční analýzu složení mého těla. Zalekla jsem se, a se slovy, že mám málo času, protože jdu na autobus, jsem chtěla vzít nohy na rame­na. Když mi ale výživová poradkyně paní Eva Straškrábová řekla, že to nebude trvat déle než 5 minut, tak jsem svolila."

"Vyšetření opravdu trvalo chvilku a ani to ne­bolelo. Bohužel zjištění, že moje váha je pří­liš velká a může vést k celé řadě zdravotních komplikací, už nebylo tak příjemné. Věděla jsem, že právě teď nastal ten pravý čas s tím něco udělat, a tak jsem slíbila, že se za pár dní na pobočce zastavím. A já se opravdu přinu­tila dojít. A tak začal můj boj s nadváhou."

"Když jsem se paní výživové poradkyni na první kon­zultaci svěřila a sdělila vše, co mě v souvis­losti s mojí nadváhou trápí, s pochopením mě vyslechla a poradila, co a jak dělat. Díky vlídnému přístupu paní Straškrábové jsem se naučila jíst 5x denně menší porce jídel, vypít skoro dva litry vody, dbát na dostateč­né množství ovoce a zeleniny a vše podpořit vhodnými produkty NATURHOUSE, které jsou vyráběny na bylinné bázi, a mírným pohybem. Světe div se, ono to funguje!"

"Na kontroly jsem chodila každý týden a vždy, když jsem odcházela, odnášela jsem si nový zajímavý jídelníček, který vychází ze zásad středomořské kuchyně, je tudíž pestrý, lehký a dá se různě kombinovat. Na váze jsem tý­den co týden pozorovala úbytek a získávala jsem sama ze sebe čím dál lepší pocit. Po půl­ročním snažení se můj obvod zmenšil o cca. 25 cm a mně se podařilo shodit, doufám, že hodně daleko a navždy, 25 kg závaží, se kte­rým jsem se dříve nosila."

"Nyní se cítím o 100 % lépe. Nejsem tolik a tak často unavená a malátná a i prosté obouvání jde mnohem snadněji než dříve. Nikdy bych nevěřila, že budu mít tolik síly a odhodlání dojít až na konec cesty, kterou jsme si v NA­TURHOUSE společně s paní výživovou poradkyní vytý­čily."

"Všem, kteří ještě váhají a přemýšlejí, zda mají se svojí nadváhou bojovat, bych chtěla vzká­zat: ¸¸NIČEHO SE NEBOJTE, NIKDY NENÍ POZ­DĚ A JDĚTE DO TOHO! OPRAVDU TO STOJÍ ZA TO!!!“"

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě