Jolana zhubla 13,6 kg

Jolana Kopecká

  • Výška: 167 cm
  • Věk: 45 let
  • Původní váha: 89 kg
  • Současná váha: 75 kg
  • Délka trvání: 6 měsíců
  • Velikost oblečení před: XXL
  • Velikost oblečení po: L
"Jak se cítím bez 13,6 kg? Nádherně, lehčí, pohyblivá a spokojená."

Celní deklarantka Jolana Kopecká přišla do výživové poradny NATURHOUSE v Brně Orlí ulici s cílem cítit se lépe, být pohyblivější a moci si vybírat pěkné oblečení v menších velikostech. Po půl roce se její sen splnil bez hladu a odříkání.

Jolano, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Byl to momentální impuls. Chtěla i potřebovala jsem se sebou něco udělat, chtěla jsem se cítit lépe, být pohyblivější, moci si dovolit obléct oblečení v menších velikostech.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Je to sice již déle, ale bylo to velice zajímavé, příjemné. Dostala jsem zde mnoho rad, informací, srozumitelný jídelníček. Také příjemný přístup od paní výživové poradkyně Ivy Bednaříkové mne ujistil v tom, že to zvládnu, dokážu, že se každý týden budu posunovat k vytyčenému cíli.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Mohla jsem jíst ve své podstatě to co před tím, jen jsem přestala mlsat a přidala více zeleniny a ovoce. Začala jsem jíst pravidelně v pěti denních dávkách, také pitný režim jsem si zlepšila. Důležité pro mne bylo, že jsem měla skutečnou oporu v poradkyni Ivě.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Na každou konzultaci jsem se těšila, když se náhodou nepovedlo zhubnout, tak mě paní Bednaříková, výživová poradkyně, povzbudila, že se nic neděje, že příště určitě něco zhubnu. A také se většinou přišlo na to, kde byla chyba a proč to ten týden nešlo.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

U mě to bylo v tom, že jsem začala pravidelně jíst. To je základ. I v množství zeleniny, jedla jsem ji vždy, ale méně.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Pomáhaly mi v hubnutí, nejvíce jsem si oblíbila čaje v sáčcích INFUNAT RELAX. Mnoho ampulek na zadrženou vodu mi chutnalo i pomohlo, super je i vláknina FIBROKI.

Pokračujete s užíváním produktů i nyní?

Nyní si váhu udržuji, takže mám čaje, vlákninu a trošku jiný režim, ale uvažuji, že bych ještě nějaké kilo dolů po čase dala.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké změnit svůj životní styl?

Ze začátku jsem měla pochybnosti, hlavně že budu mít hlad, ale to se ukázalo jako liché. Takže ne, těžké to nebylo, chce to být v režimu, mít podporu, což jsem díky milé paní poradkyni měla, a proto to tak hezky šlo.

Jak se cítíte nyní lehčí o 13,6 kg?

Nádherně. Jsem moc spokojená. Jsem i pohyblivější. Nezadýchávám se.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Ne, spíše jen turistika, procházky.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

V tomto okamžiku do NATURHOUSE docházím jen občas nechat se zvážit. Jsem v udržovací fázi, ale i přesto uvažuju, že bych ještě pár kilo dala dolů, takže se s NATURHOUSE neloučím. Jak výživová poradkyně paní Iva Bednaříková, tak i všechny její asistentky byly velice příjemné a velice ochotné, takže se opět budu těšit na jejich podporu a moc jim za vše děkuji.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě