Jitka zhubla 11,3 kg

Jitka Němcová

  • Výška: 160 cm
  • Věk: 47 let
  • Původní váha: 79 kg
  • Současná váha: 68 kg
  • Délka trvání: 9 týdnů
  • Velikost oblečení před: 48
  • Velikost oblečení po: 40–42
"Je to úplně jiný a příjemný pocit."

Paní Jitka Němcová se rozhodla na doporučení své kolegyně z práce upravit svůj životní styl tak, aby se cítila lépe, byla štíhlejší a plná energie. Během pouhých 9 týdnů svého cíle s pomocí výživové poradny NATURHOUSE dosáhla. Jako bonus k tomu je štíhlejší v pase o 9 cm a může si kupovat krásné barevné oblečení v běžné konfekční velikosti 40–42.

Jitko, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Šla jsem na polikliniku u nás v Jindřichově Hradci a tam mě oslovila pracovnice z NATURHOUSE. Druhý den jsem se v práci o tom zmínila před kolegyněmi a jedna mi řekla, že také chodila do této poradny a zhubla, kolik potřebovala. S kolegyní jsme se dohodly, že tam budeme chodit spolu. Domluvily jsme se a po práci zašly do poradny a objednaly se.

Pamatujete si, jak probíhala 1. konzultace s poradkyní?

Na první konzultaci se nás ujala příjemná a ochotná Monika Vítková. Zeptala se, jaké hmotnosti bychom potřebovaly dosáhnout. Poté nás zvážila, změřila množství tuku a vody v těle a vzala míry. Také nám vytiskla jídelníček a přidala produkty. A dostaly jsme termín další konzultace za týden.

Co Vám nejvíce vyhovovalo na metodě NATURHOUSE?

Ocenila jsem, že se dalo vše zkombinovat nebo nahradit jinou zeleninou a ovocem, ale snažila jsem se sestavený výživový program neměnit. Výhodou byly konzultace co týden, protože se dal jídelníček upravovat a měnit podle dosažených výsledků. Také bylo dobré, že jsem se asi více snažila vše dodržet.

Jaké konkrétní změny v jídelníčku se týkaly Vás?

Dříve jsem jedla hodně pečivo a přílohy, protože bylo pro mě jednodušší si něco koupit v obchodě. Nyní jsem se musela naučit, jak si připravovat pokrmy lépe a zdravěji, a že je možné stravu uvařit za půl hodiny. Snažím se jíst menší porce po 2,5 – 3 hodinách, ke svačinám ovoce a hlavně pitný režim 2–3 l tekutin denně.

Které produkty jste si oblíbila?

Produkty NATURHOUSE jsem dostávala od poradkyně Moniky podle potřeb – byly to různé čaje, ampule nebo kapsle. Výhodou bylo, že jsem je už nemusela nijak složitě připravovat. Nyní jsem už měsíc v udržovacím režimu – užívám čaj INFUNAT a vlákninu FIBROKI.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Musím říct, že tento způsob úpravy životosprávy mi vyhovoval, protože mi paní Vítková dokázala poradit s jakýmkoliv problémem ohledně hubnutí, a když mi něco nechutnalo, tak jsme to mohly nahradit něčím podobným.

Jak se cítíte nyní lehčí o více než 11 kg po 9 týdnech hubnutí?

Je to úplně jiný a velice příjemný pocit. Když jdu nyní do obchodu, mám najednou možnost většího výběru oblečení a můžu si vybrat mezi velikostmi M nebo L.

Jak jste na tom s pohybovou aktivitou?

Já nikdy nebyla cvičící typ. Ale 1x týdně ráno chodíme s kolegyní rychlou chůzí na 4km procházku před tím, než jdeme do práce.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Po skončení udržovací fáze bych chtěla zkusit zvládnout vše sama. Ale výhledově bych ještě ráda doladila nějaké kilo směrem dolů, tak potom ano.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě