Jiří z Ostravy zhubl 21 kg

Jiří Rudinec

  • Výška: 172 cm
  • Věk: 61 let
  • Původní váha: 104 kg
  • Současná váha: 83 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: XXL
  • Velikost oblečení po: XL
"Během pěti měsíců jsem odložil 21 kg závaží a dokázal jsem vyběhnout schody."

A nejen to. Také se pan Jiří Rudinec v ostravské výživové poradně NATURHOUSE v OC Laso naučil snídat, novým receptům a mimo jiné také trikům, co dělat, když zhřeší.

 

K NATURHOUSE jsem se poprvé dostal před třemi lety. Náhodou jsem šel do obchodního domu LASO a potkal jsem velmi příjemnou mladou dívku, která mi nabídla, že mě zváží a přeměří množství tuku a vody v těle. I stalo se. Jednak jsem jí „nechtěl kazit radost“, jednak přece jenom jsem byl trochu zvědavý, co to obnáší. Vysvětlila mi, o co jde a nenaléhala, abych se přihlásil k odtučňovací kúře, přestože jsem byl už skutečně pro ni zralý. Ocenil jsem její toleranci a takt, a s díky jsem odešel. Myslel jsem si, že navěky.

 

Jenže jsem se mýlil. Loni v září jsem potkal jinou asistentku a ta to vzala poněkud z „gruntu“. Za 3 roky jsem totiž přibral dalších 10 kg a připadal jsem si, že se snad kutálím. Po úvodních informacích jsem pochopil, že se s NATURHOUSE jedná o systém změny stravovacích návyků a poněkud odlišný způsob života než doposud.

 

A skutečně. Po prvních 14 dnech dodržování metody NATURHOUSE jsem začal ubývat na objemu v pase, na váze a upravilo se mi také množství vody v těle. Udělalo mi to radost a rozhodl jsem se, že budu dodržovat vše, co mi má výživová poradkyně doporučuje.

 

Vždy jsem rád vařil, ale tentokrát se jednalo o úplně jinou stravu, jiné množství a hlavně jiné časové rozvržení jednotlivých jídel.

 

Každý týden jsem ubýval a těšilo mě to. Během 5 měsíců jsem odložil 19kilové závaží a dokázal jsem vyběhnout schody.

 

Upřímně řečeno, tolik kvalitního jídla a v takovém množství jsem nikdy nejedl. Obešel jsem se bez piva a bůčku a stal jsem se přítelem zeleniny v různých kulinářských úpravách. Rovněž ryby jsem se naučil upravovat a dokonce mi zachutnaly.

 

Pravidelné konzultace a nákup podpůrných prostředků – hlavně vlákniny FIBROKI, mi velmi pomohly dodržovat připravený program. Potěšily mě i proteinové tyčinky SLIMBEL SYSTEM, které jsem dostával za odměnu za každých 5 kg, které jsem ztratil na váze. Mléčné výrobky pro mě představovaly velkou změnu, neboť do té doby jsem nejedl jogurty a z fyziologických důvodů jsem nepil mléko.

 

Koneckonců, i kdyby dieta neprobíhala tak úspěšně, jak probíhala, naučil jsem se snídat. Pravidelně a zdravě. Dokonce i tvaroh a ředkvičky.

 

V současné době stále docházím na pravidelné konzultace. Vždy se na nich dozvím něco nového. Hlavně v případě, kdy se mi podaří sníst něco nezdravého v rámci rodinných návštěv a oslav.

 

A co je hlavní? Díky odborné péči vím, co si mohu dovolit a jak si kontrolovat svůj jídelníček a svou postavu. Tohle vše v kombinaci se zdravým pohybem skutečně funguje.

 

Vřele NATURHOUSE a hlavně milé zaměstnance doporučuju svým přátelům. Zabralo to.

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě