Jan zhubl 26,4 kg

Jan Hubálek

  • Výška: 183 cm
  • Věk: 31 let
  • Původní váha: 110 kg
  • Současná váha: 84 kg
  • Délka trvání: 8 měsíců
  • Velikost oblečení před: XXL
  • Velikost oblečení po: L
"Společnými silami lehčí o 62 kg!"

Manželé Hubálkovi se o výživové poradně NATURHOUSE v Chomutově dozvěděli na tanečních kurzech. Po 8 měsících se cítí vitálnější, plní energie a radosti do života.

Zuzko a Honzo, jak jste se o poradně NATURHOUSE dozvěděli a co Vás vedlo k tomu začít hubnout společně?

Chodíme již několik let do tanečních kurzů pro dospělé, kde jsme se poznali s dalším párem, který po prázdninách viditelně zhubl. Chvíli jsme váhali a pak se jich zeptali, jak se jim to podařilo. Začali nám vyprávět o poradně NATURHOUSE a o tom, jak to chodí při pravidelných týdenních konzultacích. Ačkoli jsme kolem poradny už několikrát předtím procházeli a nevěřili jsme, že by nám právě zde mohli pomoci, tak právě osobní doporučení přátel nás přimělo objednat se na první konzultaci. Oba jsme v posledních letech válčili s přebytečnými kily a ve dvou se to prostě lépe táhne.

První konzultace vždy tak trochu otevře klientovi oči, jak to působilo na vás?

Honza: První návštěva na mě zapůsobila velmi přívětivě. Otevřela mi oči a ukázala mi, co všechno děláme špatně. Díky stereotypu jsme se dostali do stavu, že jsme svačiny nestíhali a když, tak byly dost nezdravé (např. různé sladké sušenky atd.), obědy byly alespoň u mě díky náročné práci značně zrychlené. Co se týká večeří, tak to byly takové běžné večeře jako párky s chlebem nebo míchaná vajíčka. Spíše převládal stav, že jsem všechna vynechaná jídla doháněl večer, abych se za celý den dojedl.

Zuzko, vy jste to měla složitější, protože jídelníčky jste připravovala nejen sobě, ale i Honzovi, jaký recept vám oběma chutnal a co pro vás bylo nejjednodušší?

Honza: Co se týká vařené a dušené zeleniny, tak té jsem nikdy moc nedal. Nicméně trochu jsme si s tím poradili a místo dušené či vařené zeleniny, jsem jí prostě jedl syrovou. Občas jsem ochutnal i to, co Zuzka uvařila a nebylo to tak špatné, jak se zdálo na první pohled. Co se týká receptů, tak mi chutnaly plátky z krůty s okurkou či kiwi.

Metoda NATURHOUSE, spočívá v očistě organismu, kterému pomáhá užívání produktů na bylinkové bázi, jaký byl váš oblíbený?

Zuzka: Myslím, že jsme za těch osm měsíců vyzkoušeli snad celý sortiment, ale k některým produktům se s oblibou vracíme. Po několikatýdenním zkoušení jsme našli pro mne optimální vlákninu LEVANAT TRANSIT a zamilovali jsme si sójové suchary FIBROKI ke snídani.

K dnešnímu dni jste společnými silami zhubli téměř 63 kilo, jak se to projevilo na vás a jak to vnímá okolí?

Honza: Celkově jsem zhubl 26 kilo. Na mě se to projevilo výborně. Dostal jsem novou chuť do života. Vyběhnu schody a nejsem zadýchaný, lépe se hýbu, celkově se cítím lépe, nejsem tolik unavený a prostě se cítím skvěle, protože už netahám závaží s 26 kily navíc. Okolí to vnímalo taky. Z počátku mě zarazilo, že se mě lidi ptali, zdali nejsem nemocný. Posléze jsem se na ně usmál a řekl jim, že je to cílené a chtěné a v žádném případě nemocný nejsem.

Mnoho lidí teprve váhá poradnu navštívit, napadá vás něco, čím je možné je povzbudit?

Honza: Pokud člověk opravdu něco chce, a je ochoten tomu trochu více obětovat, tak se mu to podaří a je jedno, jestli mu je třicet či sedmdesát. Pokud budu 30 let tlustý, nemůžu čekat, že za jeden týden či měsíc budu hubený. Proto to chce trpělivost. A hlad jsem taky neměl a když ano, tak poradkyně mi přidala přílohu.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě