Helena zhubla 10 kg

Helena Šťastníková

  • Výška: 167 cm
  • Věk: 67 let
  • Původní váha: 86 kg
  • Současná váha: 76 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: 48–50
  • Velikost oblečení po: 44
"10 kilo dole a je po bolesti kolene."

Raduje se paní Helena Šťastníková, která ve výživové poradně NATURHOUSE v Novém Boru nejen zanechala přebytečných 10 kg, ale také zdravotní problémy a bolesti kolene. Nyní si může vybírat z krásného oblečení, které jí moc sluší.

Paní Heleno, řekněte, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Zdravotní potíže a také jsem si nemohla koupit na sebe, co se mi líbilo, protože mi to bylo malé, nebo jsem v tom vypadala nemožně. Jsou to asi 3 roky, co jsem přestala chodit na dlouhé procházky se psem mé sousedky. Ta se bohužel odstěhovala, a tak se i procházky omezily na kratší anebo na žádné. Kila pak narůstala, jak tělo reagovalo na nedostatek pohybu. Letos jsem začala mít problémy s kolenem. Tak jsem si řekla, že by bylo potřeba s tím něco udělat. Zkoušela jsem omezit jídlo, ale moc se nedařilo. Shodila jsem 1–2 kila a dál už to nešlo. Pochopila jsem, že vlastními silami to nezvládnu, že potřebuju pomoc odborníka.

Proto jste navštívila NATURHOUSE? Jak jste se o nás dozvěděla?

Jednoho dne jsem se vracela z nákupů. Ve městě mě oslovila příjemná paní asistentka a nabídla mi bezplatné změření vody a tuku. Tak jsem si řekla, že to zkusím. Vždycky jsem měla vyšší váhu, také asi díky sedavému zaměstnání. Když jsem začala dodržovat nenáročnou metodu NATURHOUSE, kila šla dolů vlastně sama, a to se mi líbilo.

Co Vám vyhovovalo v průběhu redukční fáze?

Vyhovovala mi strava 5x denně, hlad jsem nepociťovala a ještě jsem k tomu všemu hubla. Můj jídelníček je zdravější. Jím více zeleniny a ovoce, více libového masa, hodně ryb a dodržuji pitný režim.

Byly i situace, kdy jste zásady zdravého životního stylu porušila?

Vcelku jsem byla poslušná klientka, dodržovala jsem doporučení výživové poradkyně Petry Dvořákové Malé, pravidelně jsem se stravovala a dodržovala jsem pitný režim. Zhřešila jsem, když se konala rodinná oslava a já jsem si připila skleničkou vína.

Jak Vám pomáhaly produkty NATURHOUSE a které jste si oblíbila?

Pomohly mi v pravidelnosti v jídle a mezi jednotlivými jídly jsem vůbec nepociťovala hlad. Mezi moje oblíbené produkty patří vláknina FIBROKI, která chutná s jogurtem nebo jogurtovým mlékem skvěle. Nadále užívám čaj INFUNAT a tousty FIBROKI, které kombinuji s celozrnným pečivem.

Jak se cítíte nyní lehčí o 10 kg?

Se svou váhou jsem spokojená. Chtěla jsem shodit 8–10 kilogramů a to se mi povedlo. Cítím se velmi dobře.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Vždy jsem se na ně těšila. Tyto návštěvy pro mě znamenaly podporu, motivaci a chuť vydržet.

Začala jste také cvičit?

Změnu stravovacích návyků jsem podpořila rychlými procházkami a jízdou na rotopedu. Moc děkuji výživové poradkyně Petře Dvořákové Malé za její cenné rady, podporu a vždy milý přístup.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě