Hana zhubla 16,8 kg

Hana Chládková

  • Výška: 164 cm
  • Věk: 53 let
  • Původní váha: 106 kg
  • Současná váha: 89 kg
  • Délka trvání: 2,5 měsíce
  • Velikost oblečení před: XXXL
  • Velikost oblečení po: XL
"Další kila musí dolů."

Směje se paní Hana Chládková, které ještě před 10 týdny ukazovala ručička váhy 106 kilo. Díky podpoře ze strany výživové poradkyně NATURHOUSE v Sušici se za tuto dobu naučila pravidelnému stravování a konzumaci většího množství zeleniny. Dostala se pod magickou hranici 90 kil, pocítila příval energie, ale její boj ještě nekončí.

Hanko, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE? 
Obezita. Opravdu se to dá takto shrnout do jednoho slova, již to bylo opravdu neúnosné a já si řekla, že s tím musím něco začít dělat. Vážit přes metrák při mé výšce 164 cm bylo prostě moc.


Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo? 
První návštěvu si moc dobře pamatuji. Příjemně jsem byla přivítána výživovou poradkyní Evou Kotounovou, která mi jasně a srozumitelně vysvětlila, jak metoda funguje, co mě v následujících týdnech a měsících čeká. Pak jsem zodpovídala otázky týkající se například denního režimu, stravovacích návyků, které nebyly zrovna v pořádku, pohybových aktivit atd. Následovalo vážení, představení jídelníčku na další týden a doporučení vhodných produktů.


Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala? 
Přišlo mi to nečekaně jednoduché, prostě jsem rady a doporučení od paní poradkyně Evy začala dodržovat. Protože se stále nacházím v redukční fázi, moc se mi líbily úbytky na váze, které jsem na sobě pociťovala každý týden.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace? 
Radost a dobrý pocit… Konzultace jsou strašně fajn, vždy probereme, jaký jsem měla týden, jak to zvládám, dostanu změnu do jídelníčku, nové recepty, rady, zasmějeme se.  Hlavně u mojí konzumace rajčátek, které mám na denním pořádku.


K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás? 
U mě konkrétně se jednalo o zařazení více zeleniny do jídelníčku a naučit se pravidelnosti ve stravování. Hlavně teď již vím, co si mohu dát v konkrétní denní hodinu, čím co nahradit, i co si vybrat třeba v restauraci. Jo a nečekaně jsem se pustila i do procházek, drobného cvičení, což bych dříve nezvládla.


Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila? 
Zatím nejsem u konce a produkty užívám nadále. Od poradkyně Evy se vždy dozvím, jaký produkt budu užívat a proč je pro mě vhodný. Nyní mám oblíbené celozrnné suchary FIBROKI se sójou, moc mi chutnají ke snídani nebo si je mohu dát i místo přílohy.


Když se ohlédnete zpět, připadá Vám těžké zhubnout? 
Ani ne.

Jak se cítíte nyní, lehčí o 17 kg? 
Cítím se teď opravdu skvěle, možná jako bych měla dole víc než 20 kg. Pociťuji příval energie, lépe snáším vedra, jsem akčnější. Mám obrovskou radost z okolí, které si toho všímá, a sklízím pozitivní ohlasy, to každou ženu potěší. Nejsem v samém cíli, ještě chci dát nějaké to kilo dolů. Do NATURHOUSE budu nadále docházet. Další kila musí dolů.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě