Aranka zhubla 11,2 kg

Aranka Křivánková

  • Výška: 168 cm
  • Věk: 53 let
  • Původní váha: 74 kg
  • Současná váha: 63 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: 40
  • Velikost oblečení po: 36-38
"Štíhlá jako proutek."

Paní učitelka v mateřské škole Aranka Křivánková postupem času nabrala pár kil navíc. Přestávala se cítit dobře a přemáhala ji únava. Vyzkoušela různé diety, ale bez trvalého efektu. Poté navštívila výživovou poradnu NATURHOUSE v Moravských Budějovicích a její život nabral nový směr. Po 5 měsících je lehčí o 11,2 kg, štíhlejší o 10 cm nyní si může kupovat moderní oblečení, které na štíhlé postavě perfektně sedí.

Aranko, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

I přes různé pokusy se mi nedařilo trvale zhubnout. Měla jsem sice sestavený jídelníček, ale dosáhnout vytoužené postavy po padesátce bylo již nad moje síly. Pochopila jsem, že tudy cesta nevede a že na to sama nestačím. Než se dál trápit a ještě si zdravotně ublížit, bude lepší obrátit se přímo na odborníka. Hledala jsem tedy, kde a kdo by mi mohl pomoci s moji váhou, až jsem objevila výživovou poradnu NATURHOUSE. Mile mě překvapilo, že pobočka je přímo v Moravských Budějovicích.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Dobře si na svoji první návštěvu vzpomínám. Přivítala mě usměvavá výživová poradkyně Hana Konopková. Nejprve mě vyzpovídala, pak mě zvážila, změřila a potom mi sdělila hodnoty vnitřního tuku a vody, které mě přímo vyděsily. Navrhla mi jídelníček, který byl pestrý, z čerstvých surovin a jídla bylo opravdu hodně. K jídelníčku mi doporučila produkty, které jsou na bylinné bázi a které pomáhají nastartovat metabolismus.

Začala jste dodržovat metody NATURHOUSE. Co jste na ni nejvíc oceňovala?

Ocenila jsem její jednoduchost. Nemusela jsem vážit potraviny při přípravě jídla. Jedla jsem 5x denně, cítila jsem se sytá a spokojená. Dokonce i chuť na sladké zmizela.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Disciplínu v dodržování metody NATURHOUSE a motivaci v boji s nadbytečnými kilogramy. Prostě úžasné bylo, že jsem týden po týdnu viděla na vlastní oči, jak váha klesá a mě se vracela energie a vitalita.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Dříve jsem se stravovala nepravidelně, ve stravě mě chyběla vláknina a také můj pitný režim byl špatný. Díky mé výživové poradkyni Hance jsem se naučila pravidelně jíst a dostatečně pít po celý den.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Oblíbila jsem si vlákninu FIBROKI, celozrnné suchary FIBROKI, sirup CINARKI s artyčokem, čaj INFUNAT RELAX a pudinky SLIMBEL SYSTEM.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Ani ne, ale je určitě nutné mít pevnou vůli a odolat všem nástrahám – typu sladké.

Jak se cítíte nyní, lehčí o 11,2 kg?

Velice dobře, je to skvělý pocit. Mohu teď nosit oblečení velikosti 36 až 38, ve kterém se cítím mladší, mohu si dovolit odvážnější mladistvější outfit.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Se cvičením přímo ne, nejsem sportovní typ, ale začala jsem chodit pěšky a uklízela a uklízela, u této činnosti je totiž docela dost pohybu. V neustálém pohybu jsem také s dětmi ve školce, kde pracuji.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Určitě, teď mě čeká fáze udržování a stabilizace. V těchto fázích se budu učit svoji novou váhu udržet a stravovat se tak, abych už nikdy nepřibrala. A i kdyby se stalo a kila se chtěla vracet, vím, na koho se můžu s důvěrou obrátit. Chtěla bych moc poděkovat vždy milé a pozitivně naladěné výživové poradkyni Hance Konopková za podporu a její profesionální přístup.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě