Andrea zhubla 15,3 kg

Andrea Holbová

  • Výška: 167 cm
  • Věk: 40 let
  • Původní váha: 79 kg
  • Současná váha: 64 kg
  • Délka trvání: 4 měsíce
  • Velikost oblečení před: XL
  • Velikost oblečení po: S
"Zase jsem aktivní a ráda chodím do společnosti."

Paní Andrea Holbová ušla ohromný kus cesty. Ještě před 4 měsíci trpěla na bolestivé otoky nohou a vyhýbala se kontaktu s lidmi. Stačilo změnit stravu a stravovací návyky a je z ní prakticky jiný člověk. To vše díky podpoře výživové poradny NATURHOUSE v Havířově.

Andreo, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Zdravotní problémy. Mám problémy s cévami na nohou, tak jsem chtěla snížit váhu, ať se tolik nenamáhají. A nelíbila jsem se sama sobě. Nechtěla jsem nikam chodit, protože jsem nechtěla, aby lidé viděli, jak jsem tlustá a nemotorná.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Přivítala mě milá a usměvavá výživová poradkyně Eva Konečná. Vyptala se mě na mé stravovací návyky. Kdy jím, co a v jakém množství. Pozorně mě vyslechla, psala si poznámky, probrala se mnou, kdy a kde dělám chyby. Zodpověděla všechny mé dotazy. Poté mi sestavila jídelníček na týden a doplnila jej o podpůrné produkty.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Velmi jsem ocenila, že nemusím jíst nic, co mi nechutná. Probraly jsme s paní poradkyní mé chuťové preference. V případě, že by se v jídelníčku objevilo něco, co bych nepozřela, tak mi poradila alternativu. Taky jsem ocenila, že jsem dostala jídelníček a nemusela vymýšlet co, kdy a kolik toho mám sníst.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Znamenaly pro mě hodně, protože mě ujistily, že s hubnutím mám úspěch. Dodávaly mi sílu. Každý týden jsem viděla, kolik jsem shodila a kolik centimetrů mi ubylo, což byla motivace do dalšího týdne.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

V redukční fázi jsem přestala jíst bílé pečivo a minimalizovala počet příloh v týdnu. Což jsem si dříve nedokázala představit. Třeba místo koláče na snídani si dám suchary FIBROKI a šunku a doplním to zeleninou. Nebo jíst kuřecí maso bez brambor nebo rýže pro mě byla dříve úplně nemyslitelná představa. Také jsem se naučila jíst pravidelně, a protože pracuji v třísměnném provoze, paní poradkyně Eva mi ukázala, jak se stravovat i při práci na směny. Dříve jsem nevěděla, jak si rozdělit porce. Například, kdy mám před noční obědvat, kdy večeřet, kdy si dát svačinu. To všechno mě ve výživové poradně v NATURHOUSE naučili.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Oblíbila jsem si suchary FIBROKI ke snídani. Všechny produkty mi chutnaly a výsledky i díky nim byly vidět.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Nikdy jsem nebyla přímo štíhlá, ale taky jsem nikdy neměla nadváhu, vždy se mi dařilo držet se na hranici. A najednou jsem měla při výšce 167 cm skoro 80 kg! Připadala jsem si hrozně. Nebylo pro mě těžké zhubnout. S metodou NATURHOUSE a disciplínou to jde lehce. Bylo pro mě těžké, téměř nemyslitelné, že bych to vůbec dokázala. Nikdy jsem dietu nedržela. Měla jsem představu, že musím cvičit, cvičit a cvičit. Ale se správným jídelníčkem a s pomocí milé výživové poradkyně Evy jsem to dokázala.

Jak se cítíte nyní, lehčí o 15 kg?

Jsem aktivnější, nejsem tolik unavená. Cítím se i lépe po psychické stránce.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Pracuji na třísměnný provoz v automobilce, stojím osm hodin na nohách a pohybu mám v práci dost. Proto jsem pravidelně necvičila. Ale tím, jak jsem hubla a začala se cítit lépe, začala jsem bruslit a plavat.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano. Už jen proto, že je tam prima kolektiv. Moc děkuju vždy milým a usměvavým děvčatům, bez vás bych to nedokázala.

 

 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě