Andrea z Brna zhubla 57 kg

Andrea Schönfeldová

  • Výška: 165.6 cm
  • Věk: 52 let
  • Původní váha: 82.7 kg
  • Současná váha: 67.3 kg
  • Délka trvání: 3 měsíce
  • Velikost oblečení před: 42 - 44
  • Velikost oblečení po: 34 - 36
„Chtěla jsem prostě jen něco zhubnout“

Raduje se paní Božena Škrobová, která v brněnské výživové poradně NATURHOUSE na náměstí Svobody odložila během 8 měsíců 18,8 kg. Společně s nadbytečnými kily odešlo také zadýchávání a bolestivé natékání prstů.

Jak jste objevila výživovou poradnu NATUHOUSE?

"O poradně NATURHOUSE mi řekla kamarádka, které se podařilo hodně zhubnout. Ona (se) o NATURHOUSE zase dozvěděla od jiné své známé. Takže taková řetězová informační reakce. Já jsem si nejprve netroufala jít do poradny, ale jedno středeční odpoledne jsem to zkusila a tak jsem začala. Ujala se mne výživová poradkyně Iva Bednaříková, která mi vše vysvětlila, uklidnila mne, že to spolu zvládneme a tak jsem se do redukce s chutí pustila.  Kdybych se musela objednat a přijít jindy, nevím, jestli bych měla odvahu na sjednanou konzultaci dorazit."

Jak se vyvíjela vaše váha před dietou a po ní?

"Před dvaceti lety jsem byla štíhlá, potom jsem něco přibrala, potom zase nějaké kilo a pořád má hmotnost rok od roku nenápadně stoupala. Před pěti lety jsem přibrala na váze už opravdu hodně, ale nevěděla jsem si s tím sama rady."

Co vám vyhovovalo v průběhu hubnutí?

"Začala jsem hubnout v létě, kdy byl dostatek čerstvé zeleniny a ovoce, což bylo velmi dobré. Velmi mi vyhovoval také přístup paní dietoložky Ivy – její rady, podpora, povzbuzování, vedla mne každým týdnem, dělala mi v jídelníčku neustálé změny, radila mi s recepty, prostě její podpora byla potřebná a velmi důsledná. Bez toho by mi asi jen tak nešlo zhubnout."

 

Jak vám pomáhaly produkty NATURHOUSE a které jste si oblíbila?

"Produkty měly velký vliv na hubnutí, hubla jsem rychleji, cíleněji, než kdybych hubla jen úpravou jídelníčku. A vždycky jsem věděla, na co která bylinka či výtažek ze zeleniny či ovoce jsou, čemu to pomáhá, jak a proč budu který produkt užívat. Produkty jsou vyrobené z bylinek, ovoce a zeleniny, ne žádná chemie. Oblíbila jsem si vlákninu FIBORKI, sušenky PEIPAKOA BAMBOU a velmi mě překvapila zelená káva APINAT, která mi velmi chutná."

Pokračujete v užívání produktů i po dietě?

"Vlákninu a sušenky mám ve svém jídelníčku stále. Zvykla jsem si na ně. Vyhovují mi, chutnají a hlavně pomáhají zahánět chutě na sladké."

 

Co pro vás znamenaly pravidelné týdenní kontroly?


"Když jsem přišla poprvé, tak jsem říkala, že to jdu jen zkusit a vůbec si nevěřím. Týdenní kontroly pro mě znamenaly potřebné povzbuzení a také zvědavost, jestli váha šla dolů. Líbilo se mi, že jsem věděla, kolik jsem shodila vody a kolik tuku. A podpora a rady od poradkyně Ivy byly prostě úžasné."

 

Bylo pro Vás těžké zhubnout?

"Když se ohlédnu nazpět, tak ani ne, nebylo. Lidé kolem mě se mne i ptali, jestli vůbec a jak jím. Říkala jsem jim, že ano, že absolutně netrpím hladem a že jím i v dostatečném množství. Jen mám doporučeno od výživové poradkyně, co a kdy jíst, že je velká změna v množství zeleniny za den a vždycky mám určeno, kam dát a kolik bílkovin."

 

Dosáhla jste vaší cílové hmotnosti?

"Já jsem ani žádnou cílovou hmotnost neměla. Chtěla jsem prostě jen něco zhubnout a jak to šlo, tak jsem to brala. Takže jsem si tak postupně říkávala, ještě trošku méně, ještě méně, až jsem dosáhla 66 kg a jsem sama ze sebe nadšená."

Jak se cítíte po dietě?

"Určitě o moc lépe. Už se můžu zase na sebe podívat do zrcadla a také si můžu klidně koupit hezké oblečení o 3-4 velikosti menší.  Z toho mám obrovskou radost. Při delší chůzi se nezadýchávám jako dřív a hlavně mě už netrápí natékání prstů na nohou a rukách."


Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.
  • O poradně NATURHOUSE mi řekla kamarádka, které se podařilo hodně zhubnout. Ona se o NATURHOUSE zase dozvěděla od jiné své známé. Takže taková řetězová informační reakce. Já jsem si nejprve netroufala jít do poradny, ale jedno středeční odpoledne jsem to zkusila a tak jsem začala. Ujala se mne výživová poradkyně Iva Bednaříková, která mi vše vysvětlila, uklidnila mne, že to spolu zvládneme a tak jsem se do redukce s chutí pustila. Kdybych se musela objednat a přijít jindy, nevím, jestli bych měla odvahu na sjednanou konzultaci dorazit.

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sit architecto, consequuntur doloremque ipsa voluptates ullam quas eum quam atque et. Nobis voluptas exercitationem necessitatibus est nesciunt consequuntur ipsam eos suscipit.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě