Aleš odboural 8 kg tuku

Aleš Krulich

  • Výška: 176 cm
  • Věk: 13 let
  • Původní váha: kg
  • Současná váha: kg
  • Délka trvání: 6 měsíců
  • Velikost oblečení před:
  • Velikost oblečení po:
"Díky NATURHOUSE vedu aktivní život"

Když před půl rokem přišel Aleš Krulich společně se svojí maminkou do výživové poradny NATURHOUSE v Praze na Národní třídě, ještě netušili, jaká velká proměna je čeká. Kromě toho, že Aleš vyrostl a zmužněl, díky podpoře a radám výživové poradkyně prošel jeho životní styl ohromnou proměnou. Naučil se zásadám zdravého a pestrého stravování a postupně odboural 8 kg tuku. Tyto nové návyky může dodržovat po celý svůj život a zajistit si tak nejen štíhlou linii, ale především zdraví.

Aleši, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Přivedla mě mamka, protože jsem pomalu, ale jistě přibíral. Naším záměrem bylo, aby nám výživová poradkyně poradila, jak správně jíst a nějaké to kilo zhubnout. Moje teta totiž do výživové poradny NATURHOUSE dochází na konzultace. Velmi metodu chválila a vypadá teď skvěle.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Povídali jsme si s výživovou poradkyní Lenkou Jilemnickou o tom, jak a kdy jím, co mi chutná a nechutná, co dělám přes den, jestli cvičím. Paní poradkyně mě následně změřila, zvážila a vypočítala, kolik tuku mám navíc. Stanovili jsme si, že naším cílem nebude redukce hmotnosti, ale zbavit se nadbytečného tuku a naopak získat více svalové hmoty. Dostal jsem jídelníček a pro začátek jen několik jednoduchých zásad, které jsme v dalších setkáních začali rozšiřovat.

Začal jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňoval?

Že nemám hlad a že to není složité. Také, že není nic vyloženě navěky zakázané.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Nejdříve jsem byl jen zvědavý, ale postupně jsem se začal těšit, jaké jsem udělal pokroky. Doma jsem se každý měsíc pravidelně fotil a měřil. Když po čase přišly momenty, že se váha nehýbala a pochybnosti, jestli to má cenu, tak jsem se na fotky před a po podíval a pomohlo mi to v motivaci.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Vynechat sladkosti, nepřejídat se, jíst pravidelně v kratších odstupech a ne až tehdy, když mám obrovský hlad. Také jsem se naučil připravovat si pro sebe jídlo a nečekat, až co mi kdo naservíruje. Prostě se o sebe starat.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbil?

Fungovaly mi spalovače tuku. Nejraději mám asi vlákninu FIBROKI a šikovné kapsle DRENANAT OPUNTIA, které si člověk vezme, když udělá „dietní chybu“.

Pokračujete s užíváním produktů i nyní?

Používám vlákninu a nárazově i další produkty.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Bez práce to rozhodně nebylo, ale měl jsem bonus v tom, že jsem nezačínal až v dospělosti a kromě shozených 8 kil čistého tuku jsem i vyrostl. Možná, že díky růstu jsem měl minimum momentů, kdy se hubnutí zarazilo, a váha se nechtěla hnout, takže jsem byl pořád motivovaný, že to funguje a nevzdal to.

Jak se cítíte nyní, lehčí o 8 kg tuku?

Cítím se mnohem lépe. Také se mi spousta věcí chce dělat místo toho, abych si jako dříve lehnul k televizi.

Kombinoval jste hubnutí se cvičením?

Ano. Já se hýbal i před tím, než jsem začal hubnout. Věnoval jsem se tenisu a judu, ale když jsem pár kilo shodil, přidal jsem posilovací cviky doma a švihadlo přibližně půl hodiny asi 5x týdně a také jsme začali chodit s dalšími kamarády na fotbal.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Zhubnout mi trvalo přibližně půl roku. Teď jsem se do výživové poradny v Praze na Národní třídě po půl roce opět vrátil na přeměření a převážení. Nechci už hubnout, váhu si držím, ale spíše nabrat svalovou hmotu a vyrýsovat svaly. Hodně teď cvičím. Ale protože svaly na břiše se dělají hlavně v kuchyni, přišel jsem se poradit.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě