Alena z Olomouce zhubla 40 kg

Alena Vavrdová

  • Výška: 166 cm
  • Věk: 34 let
  • Původní váha: 123 kg
  • Současná váha: 83 kg
  • Délka trvání: 12 měsíců
  • Velikost oblečení před: 5XL
  • Velikost oblečení po: L
Díky NATURHOHOUSE jsem to dokázala, mám o 40 kg méně!

Do dietetického centra NATURHOUSE v Olomouci jsem se dostala díky své kamarádce Katce, která zde již úspěšně hubla. Zrovna jsem měla období, kdy jsem se snažila „něco“ zhubnout a to „osvědčenou metodou“ - NEJÍST….. Dodržování diet mi moc nešlo a pokud jsem zhubla, tak se vzápětí dostavil jo-jo efekt. 

Slovo dalo slovo a já se do NATURHOUSE vypravila. Počáteční nervozita a obavy se rychle rozplynuly při úvodní konzultaci s příjemnou dietoložkou Marcelou Škodovou. Při vážení, se mi ručička váhy zastavila na 123,4 kg! Prostě hrůza. Bioimpedanční analýza ukázala, že kromě tuku zadržuji také velké množství vody, což mě velmi překvapilo. Do té doby jsem o zadržování vody moc prakticky vůbec nevěděla. 

Paní poradkyně mi doporučila změnit jídelníček. Dozvěděla jsem se, jak dodržovat zásady středomořské stravy, která je lehká, pestrá a dá se různě kombinovat. Hlavně se ale u takto sestaveného jídelníčku nehladoví. Nechápala jsem, jak u takového množství jídla, které musím za den spořádat, může jít váha dolů, ale jak se ukázalo, jde to. 

Jídelníček byl doplněn o exkluzivní produkty z rostlin a bylinek. Ty mi pomohly spolu s jídelníčkem odbourávat nadbytečné tuky a vodu z těla ven. Výborná byla vláknina FIBROKI, kterou jsem pravidelně užívala ke svačinkám, krásně zasytí a v jogurtu nebo kefíru bezvadně chutná. Vždy jsem ráda jezdila na kole, a tak jsem na radu výživové poradkyně oprášila rotoped, kterým jsem hubnutí také podpořila. 

S paní dietoložkou jsme stanovily cílovou váhu na 100 kg. Pomyslela jsme si, že je to nedosažitelný cíl. První výsledky se ale brzy dostavily. Za první měsíc jsem zhubla 6 kg, což mě motivovalo k dalšímu hubnutí. Chtěla jsem zhubnout do riflí, které jsem v té době neoblékla. Po dvou měsících jsem je však již oblékla a po dalších dvou měsících jsem zjistila, že rifle mohu již vyhodit, jelikož mi spadly ke kotníkům. 

Po 12 měsících hubnutí v NATURHOUSE ručička váhy ukazovala o 40 kg méně. Mám báječný pocit. Při nákupu oblečení jsem se dostala z velikosti 5XL na běžnou konfekční velikost L. Mohu se teď kupovat pěkné módní oblečení a všichni mě chválí, jak moc mi to sluší. 

Bylo pro mě obtížné, naučit se chystat si jídlo a dodržovat pravidelný pitný režim, ale rychle jsem si zvykla. Hlavně se nesmí hladovět. Skoro všichni víme, jak se to dělá, ale málo kdo to dodržuje. Také se musím přiznat, že nad sebou potřebuji „bič“. Proto mi pomohly i pravidelné týdenní kontroly u výživové poradkyně, která mě stále motivovala a podporovala. 

Asi největší zadostiučinění pro mě bylo, když se kolegyně z práce přiznala, že nevěřila v můj úspěch. Ale já to dokázala, mám o 40 kg méně! 

Chtěla bych vzkázat všem, co mají problém s váhou, jako jsem měla já, vřele vám doporučuji navštívit odborníky v NATURHOUSE. Ohromí vás velice příjemné prostředí a jednání. Nemějte obavy, že vám bude vaše nadváha nebo obezita vyčtena. Naopak. Ochotně a vstřícně vás vyslechnou, poradí a pomohou. 

Ještě jednou děkuji kolektivu NATURHOUSE v Olomouci, kam i nadále docházím a nyní se nacházím v udržovací fázi. 

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě