Podzim – nejlepší doba na změnu!

Podzim – nejlepší doba na změnu!

Článek zpracovala Jarka Kovaříková

Když venku začnou podzimní plískanice, dostaneme chuť si uvařit dobrý čaj, schoulit se do křesla a nad fotkami z dovolené zavzpomínat na krásné teplé letní dny. Že se vám nechce, protože se sami sobě na letošních plavkových fotkách nelíbíte? Nebo jste se na dovolené radši vůbec nefotili, protože se na vaší hmotnosti podepsalo nicnedělání v karanténě? Pokud je tomu tak, právě nyní je ten správný čas to změnit!

Pominuly už totiž stresy a lockdowny, děti konečně začaly chodit do školy a rodina opět začíná mít svůj pravidelný rytmus – a vy můžete zase pro sebe najít trochu času a starat se o svoje zdraví a svůj vzhled tím, že shodíte nadbytečná kila, která vás trápí.

Zdravý životní styl podporuje imunitu

„I když to možná na první pohled nevypadá, podzim je perfektní doba na hubnutí,“ říká hlavní výživová poradkyně Naturhouse Věra Burešová, která pomáhá nejen hubnout, ale i trvale nastavit zdravý životní styl mnoha klientkám a klientům na pobočce ve Zlatnické ulici v Praze. „Podle názoru lékařů není lepší způsob, jak zlepšit svoji imunitu a posílit zdraví než dlouhodobě žít zdravě. A k tomu optimální hmotnost rozhodně patří,“ dodává.

Nejen že vám odbourání nadbytečných kilogramů pomůže opět získat trochu pošramocené sebevědomí, ale – jak se ukázalo v minulých měsících – nadváha může být i velice vážným rizikovým faktorem, pokud nás ohrozí nějaké onemocnění. Proto bychom se na hubnutí a zdravotní styl neměli dívat jen z hlediska estetického, ale i zdravotního, a to zvláště nyní, před obdobím respiračních chorob.

Pravidelné konzultace motivují a přinášejí energii

Hubnout je ve skutečnosti jednoduché a jde to snadno, když víte, jak na to. Jenže přesně to bývá často ten hlavní problém, a právě tady mohou pomoci pravidelné týdenní konzultace. Potvrzuje to i Lenka Kozáková (40), která v NATURHOUSE zhubla 11,1 kg – právě proto, aby se příští rok lépe cítila v plavkách.

„Dostala jsem spoustu cenných rad, které mi při hubnutí pomohly, a každotýdenní setkání s dietoložkou mě ohromně nabíjelo energií,“ vysvětluje. „Na konzultace jsem se těšila, protože jsem chtěla vidět pokrok, jakého jsem za týden zase dosáhla.“

Stejně to vidí i Petra Holobrádková (48), která přibrala po dětech, ale s NATURHOUSE zhubla fantastických 30 kilogramů. „Společně s výživovou poradkyní jsme překonaly i krizové okamžiky, protože mě dovedla skvěle namotivovat. Radikálně jsem změnila jídelníček, ale bylo výborné, že jsem nijak netrpěla hlady, ba naopak. Také jsem začala pít více tekutin a teď se cítím naprosto skvěle a připadám si jako za mlada,“ pochvaluje si.

Výživové doplňky přesně na míru

Součástí metody NATURHOUSE jsou také výživové doplňky. „Při každé konzultaci klientovi vybereme na míru přesně to, co potřebuje. Díky tomu je hubnutí zdravé, cílené a velmi efektivní,“ objasňuje dietoložka Věra Burešová. Jedná se o doplňky stravy a bylinné přípravky, které podporují správné trávení potravy, napomáhají pročištění těla a odbourávání tuku.

Jaroslava Hubková (39), která se díky návštěvám pobočky NATURHOUSE zbavila nežádoucích 6 kilogramů, všem zájemcům doporučuje například vlákninu nebo suchary FIBROKI. „Všechno bylo chutné a doporučené produkty si ráda koupím i nyní.“ Právě díky těmto a mnoha jiným přípravkům i v letošním roce, který nás všechny trochu potrápil, se spousta klientů NATURHOUSE s radostí rozloučila s nadbytečnými kily. 

Neváhejte a pojďte do toho!

Pokud se k nim chcete zařadit i vy, neváhejte a objednejte se na svoji pobočku NATURHOUSE. 

Líbí se Vám naše novinky? Více rad můžete dostávat pravidelně do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.