Podepsaly se Vánoce či lockdown na vaší postavě?

Detoxikace a hubnutí
Podepsaly se Vánoce či lockdown na vaší postavě?

Přijďte zhubnout do NATURHOUSE 

I přes situaci, kterou si letos procházíme, jsme se všichni těšili na Vánoce a chtěli jsme si užít naše nejvýznamnější svátky v roce podle tradic, a tak, jak je máme rádi. Bohužel se k nim tradičně váže extrémní kalorický příjem, přemíra sladkostí a tučných lahůdek, často i alkohol. Poprat se s nechtěně nabytými kilogramy během Vánoc či dřívějšího období vám pomohou výživové poradny Naturhouse.

Nejde však jen o Vánoce, ale existují již statistiky o významném nárůstu obezity a nadváhy již od prvního lockdownu na jaře. K tomu se ještě přičítá, že jsme o svátcích více odpočívali a často se náš energetický výdej omezoval takřka jen na mačkání tlačítka ovladače. Není divu, že mnoho z nás se nestačí divit, jaká čísla mu ukazuje ručička váhy. Dostat se zase zpět na svou původní váhu vám pomůže kterákoliv z 95 poboček Naturhouse v ČR. Tato nejrozšířenější síť výživových poraden se za léta svého působení stala silnou značkou známou pro své know-how, jak účinně a trvale pomoci lidem bojujícím nejen s nadváhou, ale i s dalšími výživovými problémy, které mohou mít za následek i zdravotní potíže, např. otoky, zvýšený cholesterol, sníženou imunitu, ale i přispění k rozvoji cukrovky či kardiovaskulárních nemocí. 

V čem spočívá úspěšnost metody hubnutí Naturhouse

dietoložkaZákladem je dlouhodobá péče výživového poradce, individuální jídelníčky zohledňující chuťové preference, recepty na chutná jídla podle zásad tzv. středomořské stravy (mimo jiné doporučována i WHO), měření, vážení na speciální váze, poradenství na každé konzultaci a výživové doplňky na podporu detoxikace a hubnutí. Mnoho klientů Naturhouse, kteří před tím zkoušeli sami redukovat váhu různými způsoby, pochopilo, že cestu k dlouhodobě udržitelné ideální postavě nezajistí různé „zázračné“ diety z internetu, střídavé hladovění či namísto jídla koktejly a strava z prášku. V Naturhouse se sami přesvědčili, že k dlouhodobému zhubnutí vede jen kompletní přehodnocení svých stravovací návyků a potřeba naučit se eliminovat stravu s tzv. prázdnými kaloriemi, a konzumovat jídla bohatá na vlákninu, bílkoviny, minerály, vitamíny a další nezbytné složky.  
Více o METODĚ NATURHOUSE

Proměna paní Stanislavy: -26 kg 

příběhyJedním z řady klientů, kteří si splnili svůj sen o štíhlejší postavě v Naturhouse, je např. paní Stanislava. O Naturhouse se dozvěděla od svých zákazníků v obchodě a Stáňu inspirovali k tomu zkusit to také. Zašla do výživové poradny Naturhouse a přihlásila se k hubnutí s metodou Naturhouse. Po­radkyně po úvodní konzultaci a provedení analýzy těla vytvořila pro Stáňu zdravý redukční jídelníček a doplnila podpůrnými produkty tak, že kila šla rychle dolů a Stáně se povedlo dosáhnut svého cíle-za 9 měsíců je leh­čí o 26 kilogramů! K tomu, co jí nejvíce na hubnutí s Naturhouse zaujalo, říká Stáňa: „Že jsem neměla pocit hladu a viděla jsem výsledky každý týden“.
Další příběhy klientů NATURHOUSE

V případě, že i vy řešíte problém s nadváhou, neváhejte se obrátit na nejbližší pobočku Naturhouse a domluvit si návštěvu.

 

Líbí se Vám naše novinky? Více rad můžete dostávat pravidelně do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.