Výživové poradenství Praha 4 - Budějovická

Otevírací doba

  • Po: 8:30 - 12:00, 13:00 - 17:30
  • Út: 8:30 - 12:00, 13:00 - 17:30
  • St: 8:30 - 12:00, 13:00 - 17:30
  • Čt: 8:30 - 12:00, 13:00 - 17:30
  • Pá: 8:30 - 13:00
  • So: Zavřeno
  • Ne: Zavřeno

V Naturhouse pomáháme našim klientům získat správné stravovací návyky, tak aby dosáhli své ideální váhy a zlepšili kvalitu svého života.
Součástí metody jsou potraviny a doplňky z přírodních výtažků, které pomáhají dosáhnout snížení váhy zdravým a efektivním způsobem.

TŘI PILÍŘE NAŠÍ METODY:

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ S ODBORNÍKEM
Výživový poradce poskytuje klientům pravidelné a odborné výživové poradenství. Průběžně sleduje účinky předepsaného stravovacího plánu a podle výsledků je upravuje pro další období. Odborný výživový poradce klienty podporuje a motivuje je k dosažení jejich vytyčeného cíle.

INDIVIDUÁLNÍ DIETNÍ PLÁN NA BÁZI STŘEDOMOŘSKÉ STRAVY
Aby byl výživový plán účinný, musí být přizpůsoben individuálním dispozicím těla, věku, zdraví, životnímu stylu, případně profesi. Odborný výživový poradce vám během procesu hubnutí sestaví a postupně zoptimalizuje nejvhodnější jídelníček. Naučí vás, jak odstranit dietní chyby, jak připravovat zdravé pokrmy, a jak podpořit hubnutí a detoxikaci vhodnými výživovými doplňky. Odborné poradenství je důležité nejen během hubnutí, ale také po jeho dokončení, kdy je třeba zachovat získané výsledky a zabránit vzniku tzv. jojo efektu. Naši odborníci pracují s jídelníčky založenými na zdraví prospěšné, odborníky celosvětově jednoznačně doporučované středomořské stravě.

POTRAVINOVÉ DOPLŇKY NA BÁZI ROSTLINNÝCH VÝTAŽKŮ
Účelem použitých přírodních doplňků je pomoci urychlit dosažení zdravé váhy a během tohoto procesu posílit a očistit tělo. Všechny doplňky jsou vyráběny z nejkvalitnějších rostlinných a ovocných výtažků. Jejich výroba probíhá pod přísnou kontrolou kvality (např. certifikace ISO 9001 a GMP).

Pan Václav Koucký pracoval podstatnou část své profesní kariéry na vedoucích pozicích v oblasti marketingu a prodeje. Celý život aktivně sportuje, ale díky své genetické výbavě měl často potíže s hmotností. Vyzkoušel řadu různých diet, které občas přinesly nějaké výsledky, nikdy ale trvalé. Poté, co se mu podařilo zhubnout a dlouhodobě udržet požadovanou hmotnost s metodou NATURHOUSE, se rozhodl změnit obor a své dlouholeté zkušenosti uplatnit formou franchisingu v oboru, který mu dává smysl. Vedle své pobočky v Jesenici rovněž nově provozuje pobočku Praha 4 Budějovická.

Konzultaci lze telefonicky objednat i mimo standardní otevírací dobu.

Objednat na konzultaci
Zobrazit na mapě
Na úvodní konzultaci obdržíte jako bonus 3denní jídelníček zdarma na vyzkoušení.

Kontakt

Praha 4 - Budějovická | Za Zelenou liškou 477/18, 140 00 Praha 4 - Krč

tel.: +420 739 777 642
e-mail: budejovicka@naturhouse-cz.cz

Naši výživoví poradci

Václav Koucký
Václav Koucký
Výživový poradce

Fotogalerie:

Praha 4 - BudějovickáPraha 4 - BudějovickáPraha 4 - Budějovická

Na této pobočce jsme dokázali proměnit:

Zuzana Lauková Zuzana Lauková
Po
Před
Zuzana, -28 kg
Zobrazit detail
Naturhouse Poradce s vámi probere vaše stravovací návyky, zdrav. stav, pohyb. aktivity, denní režim, zváží na speciální váze nebo se zvážíte doma.
Naturhouse Sestavíme vám individuální jídelníček na bázi středomořské stravy a doporučíme naše exkluzivní doplňky na podporu hubnutí a detoxikace.
Naturhouse S námi si dokážete novou váhu udržet bez jojo efektu.

Objednávka bezplatné konzultace osobně či online. Produkty na podporu hubnutí doručujeme i na vaši adresu.
MÁME OTEVŘENO!
Kuchařka a cvičební videa ZDARMA!
Ke každé úvodní konzultaci získáte jako bonus Naturhouse kuchařku se 62 recepty na lehká jídla a cvičební videa

Naturhouse
1. Vyplňte formulář
Naturhouse
2. Zavoláme Vám
Naturhouse
3. Konzultace s poradcem - osobní či online
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.

Bezplatná konzultace zahrnuje: když je osobní - obsahuje bioimpedanční analýzu těla, když je online či telefonická - měření a vážení si provedete sami na zákl. instrukcí poradce. Konzultace vždy obsahuje: konzultaci stravovacích návyků, sestavení jídelníčku a rady a tipy výživového poradce. Jediné, co si hradíte, jsou produkty, které jsou nedílnou součástí metody NATURHOUSE , které i doručujeme na vaši adresu. Ceník produktů je k dispozici v našich výživových poradnách.