7 kroků k úspěchu (nejen) v roce 2018!

Detoxikace a hubnutí
7 kroků k úspěchu (nejen) v roce 2018!

1. Na nic nečekejte - jestli chcete začít, nepotřebujete čekat na to, až orloj odbije začátek prvního dne nového roku - dejte se do toho hned. Čím dřív začnete, tím dřív přijdou výsledky.

2. Zvolte si reálný cíl - nedávejte si laťku zbytečně vysoko, 35 kilo dolů za měsíc zní sice skvěle, ale šance na splnění není příliš vysoká. K velkým úspěchům stačí malý krok každý den.

3. Skvěle funguje i stanovení více cílů - dejte si jedno hlavní předsevzetí a třeba dvě menší, budou se Vám lépe plnit, když uvidíte pokrok. Vaše tělo slyší vše, co mysl říká. Buďte pozitivní!

4. Nechte si své plány pro sebe - alespoň ze začátku nemusíte ani rodině, ani přátelům nic říkat. Dejte jim vědět, až dosáhnete prvního úspěchu. Sdílená radost je dvojnásobná radost.

5. Napište si svůj seznam cílů - slova na papíře mají překvapivou moc, dejte si svůj seznam na viditelné místo a sledujte ho průběžně. Síla nepramení z tělesné zdatnosti, ale z vůle, kterou v sobě máme.

6. Nevzdávejte to při prvním neúspěchu - vždycky může nastat komplikace, která Vám ztíží splnění cílů, neházejte proto ale hned flintu do žita. Důležité je začít. Ještě důležitější je vytrvat.

7. Dbejte na pravidelnost - i když to zpočátku nebude snadné, vydržte, za chvíli se z povinnosti stane rituál a nedílná součást Vašeho života.  Bude to jednoduché? Ne. Ale bude to stát za to.

Jaké úkoly jste si stanovili? Už víte, čím začnete, a jaká největší výzva Vás čeká? Podělte se o svůj příběh s ostatními na naší facebookové stránce a staňte se jim inspirací!

Společně to zvládneme,
Váš tým NATURHOUSE
1 rok = 365 možností na změnu

Líbí se Vám naše novinky? Více rad můžete dostávat pravidelně do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.