O nás

Koncept dietetických center NATURHOUSE byl založen v roce 1992 ve Španělsku a nyní provozuje téměř 2 000 dietetických center ve 40 zemích světa, v nichž působí přes
5 000 profesionálů, kteří pomohli více než 4 000 000 klientům zhubnout a váhu si udržet.

Félix Revuelta
Félix Revuelta

Félix Revuelta

Founder

Zakladatelem konceptu NATURHOUSE je Félix Revuelta (1947). Právě on přišel s převratnou myšlenkou, nabídnout lidem, kteří mají problémy s váhou, služby na jednom místě, které řeší příčinu a ne až následek nadváhy.

Jan Gonda
Jan Gonda

Jan Gonda

Master-franchisant pro ČR a SR

Master franchise licenci pro Českou republiku a Slovensko získala v roce 2008 společnost REDUCCIA s.r.o. založená panem Janem Gondou. Jan Gonda má více než 10 let zkušeností v oboru zdraví, přírodní medicíny a obchodní činnosti na mezinárodní úrovni.

První dietetické centrum NATURHOUSE v České republice bylo otevřeno říjnu 2008. V současné chvíli provozujeme 76 poboček po celé ČR a další výživové poradny plánujeme otevřít. Předpokládáme, že na českem trhu najde uplatnění až 150 poradenských center.

Prestižní portál Franchise Direct zařadil NATURHOUSE na seznam Top 100 globálních franchisingových systémů. Podrobnější informace o franchisovém podnikání naleznete zde.

Pan Petr s naší pomocí zhubl
16 kg
Podívat se na další příběhy

Nejčastější otázky k metodě NH:

Chci vyzkoušet metodu