Lucie zhubla 14,6 kg

Lucie Lehká

  • Výška: 170 cm
  • Věk: 36 let
  • Původní váha: 98 kg
  • Současná váha: 83 kg
  • Délka trvání: 5 měsíců
  • Velikost oblečení před: 46
  • Velikost oblečení po: 38–40
"Bez hladu a odříkání štíhlejší o 16 cm."

Paní Lucie Lehká zkoušela různé diety, ale jen se trápila a stále přibývala na váze. Pak navštívila výživovou poradnu NATURHOUSE v Hranicích a její život nabral nový směr. Během pouhých 5 měsíců odložila 14,6 kg a může si kupovat slušivé oblečení v běžné konfekční velikosti 38 a 40. Zdravé stravovací návyky teď může předávat své rodině a dětem.

Lucko, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Delší dobu jsem se snažila zhubnout, ale samotné mi to nešlo. Proto jsem vyhledala pomoc ve výživové poradně NATURHOUSE. Jedla jsem nepravidelně a taky měla problémy se štítnou žlázou.

Objednala jste se na vstupní konzultaci. Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Styděla jsem se zvážit, ale s citlivým přístupem výživové poradkyně Pavlíny Štěrbové jsme to zvládly. Probraly jsme můj zdravotní stav, životní styl a jídelníček. Nastavily nový výživový plán tak, aby vyhovoval i potřebám mé profese a doplnily jsme ho produkty s bylinkami, které mi s hubnutím pomáhají.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Od té doby, co jsem začala dodržovat pravidla zdravého stravování, se necítím unavená, naučila jsem se pravidelně jíst a hlavně mě už vůbec nebolí žaludek.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Hlavně musím ocenit podporu ze strany poradkyně Pavlíny, na kterou jsem se každý týden těšila. Také ale na nové recepty, nárazové diety a novinky ze světa zdravé výživy.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Díky každotýdenním kontrolám ve výživové poradně NATURHOUSE jsem začala pravidelně jíst, zvýšila pitný režim a zbavila se špatných návyků v hubnutí, o kterých jsem si myslela, že fungují. Opak byl pravdou, přestože jsem jedla hodně zeleniny a ovoce, moje váha šla spíše nahoru. Zlom nastal až po úpravě jídelníčku dietoložkou Pavlínou Štěrbovou a zařazením bylinných produktů NATURHOUSE do stravy.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Velmi mi pomohl čaj INFUNAT RELAX, díky kterému jsem zvýšila příjem tekutin a naučila se pravidelnosti i v pitném režimu. Běžné pečivo jsem po dobu redukce hmotnosti vyměnila za vynikající sezamové a sójové suchary FIBROKI, které jsem snídala s tvarohem. Příjemným zpestřením mého jídelníčku byly pudinky SLIMBEL SYSTEM v různých příchutích.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

S pomocí milé poradkyně Pavlíny to bylo zvládnutelné. Překvapilo mě, že jsem během hubnutí netrpěla hlady, zpočátku jsem měla občas chuť na běžné pečivo, ale díky vynikající chuti sezamových sucharů FIBROKI, jsem to zvládla.

Jak se cítíte nyní lehčí o téměř 15 kg?

Super, okolí mě chválí, hlavně manžel a děti. Určitě doporučím NATURHOUSE svým známým.

Co Vy a cvičení?

Vždy jsem milovala jízdu na kole, a proto jsem se této zálibě věnovala i během hubnutí.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano, je mi tady dobře. Chtěla bych poděkovat nejen paní poradkyni Pavlíně, ale i celému týmu pracovnic ve výživové poradně NATURHOUSE v Hranicích.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě