Kamila zhubla 13,7 kg

Kamila Hunčíková

  • Výška: 162 cm
  • Věk: 41 let
  • Původní váha: 88 kg
  • Současná váha: 75 kg
  • Délka trvání: 6 měsíců
  • Velikost oblečení před: XL
  • Velikost oblečení po: L
"Ten pocit, že jsem dokázala zhubnout, je prostě skvělý."

Pro paní Kamilu Hunčíkovou bylo nejtěžší rozhodnout se, že chce změnit svůj životní styl a stravovací návyky s podporou výživové poradny NATURHOUSE v Hranicích. Ale výsledek ji teď těší o to víc. Cítí se výborně a má více energie. V obchodě si může vybírat i takové oblečení, které dříve neoblékla. Dokonce i v práci si její kolegyně všimly, že zhubla a chválí jí, jak moc jí to sluší.

Kamilo, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?

Pořád jsem přibírala na váze, čím méně jsem jedla, tím více přibírala. Viděla jsem, že to sama nezvládnu, tak jsem se rozhodla zkusit hubnout s odborníkem.

Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?

Výživová poradkyně Pavlína Štěrbová na mě čekala s úsměvem. Zvážila mě, změřila a vyptala se na současný jídelníček. Sestavila nový jídelní plán a vysvětlila, které potraviny mohu jíst bez omezení a na které je potřeba dávat pozor.

Začala jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňovala?

Že funguje. Bylo krásné každý týden vidět přesvědčivé výsledky, netrápit se hlady a cítit se lépe a lépe. Učím se nové věci, vařím jinak než dosud, zdravěji. Jím více zeleniny – miluji kedlubny a ředkvičky.

Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?

Hlavně jsem se těšila na výsledky hubnutí. Každý týden jsem měla velkou radost, když jsem viděla, jak hubnu. Dostala jsem nové recepty, které jsem doma zkoušela vařit. Nárazové diety mi vždy chutnaly a byly příjemným zpestřením týdne.

K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?

Začala jsem snídat. Přidala více zeleniny, ovoce a zařadila do jídelníčku ryby. Podle receptů od poradkyně Pavlíny jsem se je naučila připravovat tak, aby mi chutnaly.

Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbila?

Ano, užívala jsem ampulky, sirupy na odvodnění i na tuk. Také díky jim šla váha pěkně dolů. Hlavně jsem si oblíbila sušenky FIBROKI CACAO, také suchary FIBROKI na snídani a vlákninu FIBROKI, kterou si dávám s jogurtem nebo kefírem. Mám ráda také pudinky SLIMBEL SYSTEM ve všech příchutích, nejvíce ale čokoládové. Pochutnávám si na nich v letních dnech na večeři.

Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?

Nejtěžší na tom bylo se rozhodnout, že hubnutí s NATURHOUSE zkusím. Pak už to šlo dobře. Ten pocit, že jsem dokázala zhubnout, je prostě skvělý.

Jak se cítíte nyní lehčí o 13,7 kg?

Výborně, mám více energie. V obchodě mě těší, že mám menší velikost oblečení, můžu si vybírat i to, co jsem dříve neoblékla. V práci si kolegyně všimly, že jsem zhubla a chválí mě, že mi to sluší.

Kombinovala jste hubnutí se cvičením?

Přiznávám se, že sport není moje parketa, to nejde se mnou dohromady.

Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?

Ano, občas na měření, zkontrolovat váhu, zakoupit si oblíbené sušenky FIBROKI a pozdravit výživovou poradkyni Pavlínu Štěrbovou v Hranicích. Byla mi velkou oporou. Děkuji.

Zobrazit celou proměnu
Prezentované výsledky jsou individuální výsledky našich klientů. Dosažení stejných výsledků jinými není zaručeno.

Chcete také dokázat zhubnout? Navštivte nejbližší pobočku!

Najít nejbližší pobočku

Zobrazit seznam poboček na mapě