Právě vychází nové PESO PERFECTO

Právě vychází nové PESO PERFECTO

Herečka, blogerka, bojovnice za ekologii a zdravý životní styl Gwyneth Paltrow prozradí, jak si hlídá svoji linii i po dvou těhotenstvích.  

„Vybrali jsme 4 zajímavé příběhy lidí, kteří nejen změnili svůj životní styl s podporou výživových poradců NATURHOUSE, ale především se stali šťastnějšími, vitálnějšími a zdravějšími. Nejen, že se cítí po všech stránkách lépe, ale vypadají fantasticky a konečně se mohou oblékat podle svého vkusu do krásného oblečení. Proč je dobré zařadit ženšen do stravy, jaké benefity získáte konzumací dopolední a odpolední svačiny a jak získat ploché bříško nejen do plavek, je pouhý výběr z několika hodnotných témat, která doporučuji přečíst,“ nastínil Jan Gonda, držitel licence NATURHOUSE pro ČR a SR.

Magazín PESO PERFECTO začal vycházet před 20 lety ve Španělsku. V osmi zemích, ve kterých tento magazín působí, se každé tři měsíce prodá neuvěřitelných 250 000 výtisků, ročně tedy 1 milion. „Osmdesát čtyři stran zajímavého čtení je trendovým doplňkem a poradcem pro lidi, kteří se rozhodli žít zdravě a najít novou životní filozofii,“ dodal Jan Gonda.

Líbí se Vám naše novinky? Více rad můžete dostávat pravidelně do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.