Právě vychází nové PESO PERFECTO

Právě vychází nové PESO PERFECTO

Od 22. 10. je ve všech výživových poradnách NATURHOUSE v Česku a na Slovensku k dostání 25. vydání magazínu PESO PERFECTO (Perfektní váha) s jednou nejžádanějších hereček Meryl Streep na titulní straně. Tištěný čtvrtletník je zaměřený na zdravou výživu, krásu, módu, kondici a gastronomii.


Meryl, která si naše srdce podmaňuje již několik dekád, prozradí nejen svůj jídelníček, díky němuž se udržuje ve formě, štíhlá a stále vitální. Věk 67 let by jí nikdo rozhodně nehádal.


„Vybrali jsme 4 zajímavé příběhy lidí, kteří nejen změnili svůj životní styl s podporou výživových poradců NATURHOUSE, ale především se stali šťastnějšími, vitálnějšími a zdravějšími. Nejen, že se cítí po všech stránkách lépe, ale vypadají fantasticky a konečně se mohou oblékat podle svého vkusu do krásného oblečení. Jak si letos užít vánočního veselí bez kil navíc, jaké benefity získáte konzumací hummusu a proč si dopřát nízkokalorické marmelády DIETESSE.3 z NATURHOUSE, je pouhý výběr z několika hodnotných témat, která doporučuji přečíst,“ nastínil Jan Gonda, držitel licence NATURHOUSE pro ČR a SR.


Magazín PESO PERFECTO začal vycházet před 19 lety ve Španělsku. V osmi zemích, ve kterých tento magazín působí, se každé tři měsíce prodá neuvěřitelných 250 000 výtisků, ročně tedy 1 milion. „Osmdesát stran zajímavého čtení je trendovým doplňkem a poradcem pro lidi, kteří se rozhodli žít zdravě a najít novou životní filozofii,“ dodal Jan Gonda.

Líbí se Vám naše novinky? Více rad můžete dostávat pravidelně do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.