Právě vychází nové PESO PERFECTO

Právě vychází nové PESO PERFECTO

Sandra, která si nás získala nejen svým nezapomenutelným chrochtajícím smíchem v roli policistky a finalistky soutěže krásy a která věku padesátnice získala ocenění jako nejkrásnější žena planety, prozradí nejen svůj jídelníček, díky němuž se udržuje ve formě.


„Vybrali jsme 4 zajímavé příběhy lidí, kteří nejen změnili svůj životní styl s podporou výživových poradců NATURHOUSE, ale především se stali šťastnějšími, vitálnějšími a zdravějšími. Nejen, že se cítí po všech stránkách lépe, ale vypadají fantasticky a konečně se mohou oblékat podle svého vkusu do krásného oblečení.


Proč si zvolit výživového poradce při redukci hmotnosti, jaké benefity získáte konzumací mateří kašičky a jak získat více energie obzvláště na jaře, je pouhý výběr z několika hodnotných témat, která doporučuji přečíst,“ nastínil Jan Gonda, držitel licence NATURHOUSE pro ČR a SR.


Magazín PESO PERFECTO začal vycházet před 19 lety ve Španělsku. V osmi zemích, ve kterých tento magazín působí, se každé tři měsíce prodá neuvěřitelných 250 000 výtisků. „Osmdesát stran zajímavého čtení je trendovým doplňkem a poradcem pro lidi, kteří se rozhodli žít zdravě a najít novou životní filozofii,“ dodal Jan Gonda.

Líbí se Vám naše novinky? Více rad můžete dostávat pravidelně do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.