Nové 22. číslo časopisu PESO PERFECTO

Nové 22. číslo časopisu PESO PERFECTO

Nicole, která získala několik ocenění za své herecké výkony a která i ve věku padesátnice vypadá mladistvě a svěže, prozradí nejen svůj jídelníček, díky němuž se udržuje ve formě. „Vybrali jsme 4 zajímavé příběhy lidí, kteří nejen změnili svůj životní styl s podporou výživových poradců NATURHOUSE, ale především se stali šťastnějšími, vitálnějšími a zdravějšími. Nejen, že se cítí po všech stránkách lépe, ale vypadají fantasticky a konečně se mohou oblékat podle svého vkusu do krásného oblečení. Proč a co snídat, jaké benefity získáte pomocí cvičení tabata a čím posilnit svoji imunitu, je pouhý výběr z několika hodnotných témat, která doporučuji přečíst,“ nastínil Jan Gonda, držitel licence NATURHOUSE pro ČR a SR.


„Velice nás těší kladné ohlasy čtenářů na křížovku o hodnotné ceny a také sudoku v lehčí a těžší variantě. Třem šťastně vylosovaným luštitelům křížovky z říjnového vydání právě putuje koš plný produktů NATURHOUSE,“ doplnil Jan Gonda.


Magazín PESO PERFECTO začal vycházet před 18 lety ve Španělsku. V osmi zemích, ve kterých tento magazín působí, se každé tři měsíce prodá neuvěřitelných 250 000 výtisků. „Osmdesát stran zajímavého čtení je trendovým doplňkem a poradcem pro lidi, kteří se rozhodli žít zdravě a najít novou životní filozofii,“ dodal Jan Gonda.

Líbí se Vám naše novinky? Více rad můžete dostávat pravidelně do Vašeho e‑mailu.