NATURHOUSE vítězem 2 kategorií soutěže Franchisa roku

NATURHOUSE vítězem 2 kategorií soutěže Franchisa roku

Ve středu 31. května 2017 vyhlásila Česká asociace franchisingu vítěze soutěže Franchisa roku. My jsme byli u toho a udělali jsme dobře. Vyhráli jsme rovnou 2 kategorie ze 3. A to KB Franchisor roku a ocenění Broker Consulting Skokan roku, kdy jsme v loňském roce otevřeli 23 výživových poraden v České republice, což bylo nejvíce ze všech franchisových konceptů působících na českém trhu.


Jan Gonda, který je zodpovědný za rozvoj značky NATURHOUSE v České republice a na Slovensku se k takovému úspěchu vyjádřil: „Ocenění v kategorii Franchisor roku jsme skutečně nečekali a velmi nás těší. Je to rozhodnutí nezávislé poroty. Věřím, že to je výsledek několika faktorů, do nichž bezpodmínečně patří důraz na dlouhodobou kvalitu, spokojenost klientů i samostatných podnikatelů – franchisantů. Děkujeme velmi za důvěru. Určitě to není úspěch ze dne na den, ale výsledek poctivé a mravenčí práce a již osmi let na českém trhu. Dosáhli jsme tak 90 poboček a více než 150 000 spokojených klientů. Tolik otevřených poboček je i známka kvality, protože mnoho nových franšízantů se rekrutuje z řad našich zaměstnanců i spokojených klientů, i jim tedy patří velký dík.“ Jak dále říká: „Upřímně musím říci, že výhru v kategorii Skokan roku jsme tak trochu s 23 nově otevřenými pobočkami v minulém roce očekávali. Pracovali jsme na tom s týmem celý rok a cením si toho, že se nám to podařilo navzdory vysoce konkurenčnímu prostředí.“


Ocenění patří všem – franchisantům, výživovým poradkyním, asistentkám –, kteří se poctivou a kvalitní prací podíleli na takovém úspěchu. 


Naše poděkování patří také všem našim klientům, kterým děkujeme za důvěru. Jsou to jejich příběhy a úspěchy, které nás motivují a ženou vpřed k dalším cílům. 


Zaujal vás koncept NATURHOUSE? A víte, že se můžete stát samostatnými podnikateli, provozovat vlastní výživovou poradnu, vydělávat 40–150.000 Kč měsíčně a mít ze své práce radost?


Bližší informace poskytne v ČR:


Ing. Petr Kouble - franchise manager


tel.: 725 766 437


petr.kouble@naturhouse-cz.cz


www.franchising-naturhouse.cz


 


 


 

Líbí se Vám naše novinky? Více rad můžete dostávat pravidelně do Vašeho e‑mailu.