Hosteska/Asistentka prodeje prodejny NATURHOUSE - Ostrava/OC Laso, DPP

  • NATURHOUSE je mezinárodní síť výživových poraden s více než dvacetiletou tradicí, 100 pobočkami v ČR a miliony spokojených klientů po celém světě. 95 % klientů k nám přichází zhubnout. Naše metoda řeší již příčinu nadváhy, kterou vidíme ve stravovacích návycích a špatné životosprávě. Hubnutí je tak přirozené, zdravé a hlavně trvalé.

  • Pro naši pobočku výživového poradenství NATURHOUSE v Ostravě/OC Laso hledáme hostesku/asistentku prodeje, která by nám pomohla s rozšířením povědomí o značce ve městě.
    Hlavní náplní práce bude hovořit přímo s klienty, vysvětlovat jim principy naší metody a nabízet ochutnávku našich produktů a služeb. Pokud jste komunikativní, pozitivně naladěná a není vám cizí zdravý životní styl a zdravé stravování, pak se nám neváhejte ozvat!
  • Nabízíme odměnu 120,00 Kč/hod a možné prémie. Rozsah práce si nastavíme tak, aby vyhovoval Vám i nám.

  • Každý den nám přichází velké množství odpovědí a bohužel není v našich silách odpovědět na všechny, ačkoliv bychom rádi. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, pravděpodobně jsme vybrali z jiných životopisů. Příště to ale může vyjít v jiné z našich prodejen. Děkujeme Vám za pochopení.

Informace o pozici

 

Místo pracoviště Ostrava, OC Laso
Typ pracovního vztahu  Brigáda
Typ smluvního vztahu  Dohoda o provedení práce
Typ práce  Administrativní pracovníci, prodej
Požadované vzdělání

Vaše životopisy prosím zasílejte na e-mail: lucie.michalcova@naturhouse-cz.cz

Splňujete všechny požadavky a chcete se stát naším partnerem?

Kontaktujte nás

Zobrazit seznam poboček na mapě