Darujte pod stromeček štíhlou linii s NATURHOUSE

Darujte pod stromeček štíhlou linii s NATURHOUSE

Ať už patříte k těm, kteří vánoční dárky plánují dlouho dopředu, nebo naopak jejich nákup odkládáte na poslední chvíli, připravili jsme pro vás průvodce inspirací na vánoční dárky pro vás a vaše blízké, které můžete zakoupit v našich výživových poradnách NATURHOUSE. Svým blízkým můžete udělat radost vouchery, balíčky produktů nebo kvalitní kosmetikou.


Vouchery do výživové poradny NATURHOUSE


V našich výživových poradnách můžete zakoupit dárkové poukázky v hodnotách: 250 Kč, 500 Kč, 1.000 Kč a 2.000 Kč, obdarovaný je pak může využít k nákupu doporučených produktů během konzultací. Jen pozor, poukaz je možné uplatnit pouze v té výživové poradně, ve které byl zakoupen. Platnost poukazu je jeden kalendářní rok.


Kosmetika pro zářivou pleť


NATURHOUSE není jen o bylinných produktech, ale nabízíme i kvalitní krémy. Pro mladší vzhled pleti si můžete vybrat z krémů řady OXYJEUNE: OXYJEUNE CREMA MARINA 24 H Antiaging a CREMA LIFTING MARINO. Krémy obsahují výtažky z mořských řas, mandlový olej a spoustu dalších výživných látek a lze je využít pro denní i noční péči. Pro hladké nohy bez celulitidy je skvělým tipem na dárek REDUNAT Gel Lipoattivo s výtažky z břečťanu a hnědých mořských řas.


Dárkové balíčky


Balíček produktů NATURHOUSE včetně jídelníčku, rad a tipů, i tak může vypadat originální dárek pod stromeček. Pro lepší pocit darujte 3týdenní balíček Hubnutí a detoxikace pro podporu očisty těla nebo balíček na 3 týdny Lehké nohy, který je určen lidem s pocity těžkých a oteklých nohou. Doba je rychlá a tak někdy nestíháme ani pravidelně jíst, překvapte pod stromečkem praktickým balíčkem Pro zdravou snídani nebo Nestíhám vařit, s kterým jde připravit vydatná snídaně i rychlý oběd jedna dvě.


Při shánění dárků nezapomeňte ani na sebe a udělejte si radost vánočním balíčkem Vánoce pro štíhlou linii, ve kterém získáte recepty na vánoční cukroví a štědrovečerní večeři, tipy, jak si užít Vánoce bez kil navíc, jídelníček pro odlehčené dny a bylinné produkty. Více informací o balíčku najdete zde.


Darování dárků je krásná tradice, ale největším dárkem je, když si společně s rodinou najdete čas na sebe a v klidu a v pohodě si advent i vánoční svátky užijete.


Přejeme pohodové adventní dny


Tým NATURHOUSE

Líbí se Vám naše novinky? Více rad můžete dostávat pravidelně do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů. Děkujeme za pochopení.