Příběh NATURHOUSE

Petr zhubl téměř 36 kg

Petr zhubl téměř 36 kg

"Jsem zpátky v kondici a zase aktivně hraju fotbal."

 Pochvaluje si pan Petr Brázda, který ve výživové poradně NATURHOUSE v Kolíně zhubl více než 35 kg.


Fotka pana Petra Brázdy, který zhubl téměř 36 kg díky výživovému poradenství NATURHOUSE. Můžete nám sdělit, kdy jste asi začal mít problémy s váhou?
Problémy s nadváhou mám asi od roku 2007.

Zkoušel jste se svých nadbytečných kilogramů zbavit sám?
Ano, zkoušel, několikrát jsem se pokoušel svou váhu snížit, ale vždy neúspěšně. Zhubnul jsem 10-15 kg za 2 měsíce, ale pokaždé jsem se za čas vrátil na svou původní váhu. Většinou jsem skoro nic nejedl.

Proto jste navštívil výživovou poradnu NATURHOUSE?
NATURHOUSE jsem navštívil na doporučení své neteře a švagrové, kterým se podařilo pod vedením dietoložky výživové poradny v Pardubicích snížit váhu. Tak jsem se odhodlal to taky vyzkoušet.

Co Vás vedlo k tomu zhubnout?
Především jsem měl problémy s celkovou kondicí a dýcháním a to mě přimělo navštívit nově otevřenou pobočku v Kolíně. Během pravidelných návštěv u dietoložky NATURHOUSE mě motivovaly při každé kontrole shozené kilogramy a výrazná podpora rodiny. Když jsem nějaké ty kilogramy shodil, začal jsem se cvičením, běháním a už zase aktivně hraji fotbal.

Jak se Vám podařilo zhubnout?
Dodržováním doporučené diety, pravidelným stravováním 5x denně, pohybem a užíváním podpůrných produktů se mi podařilo váhu postupně snižovat. Vzhledem k pestré a vyvážené středomořské stravě a díky pravidelnému užívání vlákniny FIBROKI, jsem přestal mít chuť na sladké.

Pan Petr Brázda s dietoložkou Soňou Bartuňkovou ve výživové poradně NATURHOUSE v Kolíně. Jaké byly největší změny ve Vašem jídelníčku?
Největší změnou v mém jídelníčku byla konzumace ovoce, zeleniny a ryb, které jsem dříve opomíjel. Začal jsem jíst pravidelně pětkrát denně a dodržoval dostatečný pitný režim.

Byly i situace, kdy jste dietu porušil, nebo byste nejraději s hubnutím skončil?
Situace, kdy jsem dietu porušil, samozřejmě nastaly, ale myslím, že to nebylo nic tragického. S dietou jsem nechtěl skončit. Hnacím motorem diety byla má vrozená soutěživost. Pravidelné týdenní převažování na kontrolách mě vedlo k tomu dodržovat dietu a vydržet. Momentálně nemám problém s pravidelnou konzumací stravy. Když si o víkendu dopřeju nějakou tu dobrůtku, vím jak na to, abych se cítil dobře a současnou váhu si udržel.


Oblíbil jste si některý z produktů, který jste užíval?
Zvláště jsem si oblíbil ampule LEVANAT PLUS, čaj INFUNAT RELAX a vlákninu FIBROKI.

Se svou současnou váhou jste již spokojen?
Podařilo se mi zhubnout za 4 měsíce 35,5 kg. Se svou současnou váhou ještě zcela spokojen nejsem, ale díky metodě NATURHOUSE a paní dietoložce již vím, jak na to. Moc vám za to děkuju.  

Zpět na přehled příběhů

 
 

Naši zákazníci

Jiřina zhubla o 16 kg
České Budějovice

Do svých 40 let jsem neměla problémy s váhou.

Další příběhy

Často kladené otázky

Budu muset jíst pouze produkty NATURHOUSE?

Produkty NATURHOUSE nejsou náhražkou stravy, ale doplňují a podporují hubnutí, a tak pomáhají odvádět vodu, spalovat tuky, zrychlovat metabolismus .

Kolik stojí absolvovat metodu NATURHOUSE?

Není možné vyčíslit přesně náklady, které zákazník vynaloží, protože záleží na mnoha okolnostech, zvláště na stavu klienta. Jedno je ale jisté: NATURHOUSE je pro všechny a nezavazuje nikoho žádnými smlouvami ani jinak. 

Jaké povahy jsou produkty NATURHOUSE?

Produkty jsou všechny na přírodní bylinné bázi, zaregistrovány Ministerstvem zdravotnictví.

Další dotazy