Příběh NATURHOUSE

Petr zhubl téměř 36 kg

Petr zhubl téměř 36 kg

"Jsem zpátky v kondici a zase aktivně hraju fotbal."

 Pochvaluje si pan Petr Brázda, který ve výživové poradně NATURHOUSE v Kolíně zhubl více než 35 kg.


Fotka pana Petra Brázdy, který zhubl téměř 36 kg díky výživovému poradenství NATURHOUSE. Můžete nám sdělit, kdy jste asi začal mít problémy s váhou?
Problémy s nadváhou mám asi od roku 2007.

Zkoušel jste se svých nadbytečných kilogramů zbavit sám?
Ano, zkoušel, několikrát jsem se pokoušel svou váhu snížit, ale vždy neúspěšně. Zhubnul jsem 10-15 kg za 2 měsíce, ale pokaždé jsem se za čas vrátil na svou původní váhu. Většinou jsem skoro nic nejedl.

Proto jste navštívil výživovou poradnu NATURHOUSE?
NATURHOUSE jsem navštívil na doporučení své neteře a švagrové, kterým se podařilo pod vedením dietoložky výživové poradny v Pardubicích snížit váhu. Tak jsem se odhodlal to taky vyzkoušet.

Co Vás vedlo k tomu zhubnout?
Především jsem měl problémy s celkovou kondicí a dýcháním a to mě přimělo navštívit nově otevřenou pobočku v Kolíně. Během pravidelných návštěv u dietoložky NATURHOUSE mě motivovaly při každé kontrole shozené kilogramy a výrazná podpora rodiny. Když jsem nějaké ty kilogramy shodil, začal jsem se cvičením, běháním a už zase aktivně hraji fotbal.

Jak se Vám podařilo zhubnout?
Dodržováním doporučené diety, pravidelným stravováním 5x denně, pohybem a užíváním podpůrných produktů se mi podařilo váhu postupně snižovat. Vzhledem k pestré a vyvážené středomořské stravě a díky pravidelnému užívání vlákniny FIBROKI, jsem přestal mít chuť na sladké.

Pan Petr Brázda s dietoložkou Soňou Bartuňkovou ve výživové poradně NATURHOUSE v Kolíně. Jaké byly největší změny ve Vašem jídelníčku?
Největší změnou v mém jídelníčku byla konzumace ovoce, zeleniny a ryb, které jsem dříve opomíjel. Začal jsem jíst pravidelně pětkrát denně a dodržoval dostatečný pitný režim.

Byly i situace, kdy jste dietu porušil, nebo byste nejraději s hubnutím skončil?
Situace, kdy jsem dietu porušil, samozřejmě nastaly, ale myslím, že to nebylo nic tragického. S dietou jsem nechtěl skončit. Hnacím motorem diety byla má vrozená soutěživost. Pravidelné týdenní převažování na kontrolách mě vedlo k tomu dodržovat dietu a vydržet. Momentálně nemám problém s pravidelnou konzumací stravy. Když si o víkendu dopřeju nějakou tu dobrůtku, vím jak na to, abych se cítil dobře a současnou váhu si udržel.


Oblíbil jste si některý z produktů, který jste užíval?
Zvláště jsem si oblíbil ampule LEVANAT PLUS, čaj INFUNAT RELAX a vlákninu FIBROKI.

Se svou současnou váhou jste již spokojen?
Podařilo se mi zhubnout za 4 měsíce 35,5 kg. Se svou současnou váhou ještě zcela spokojen nejsem, ale díky metodě NATURHOUSE a paní dietoložce již vím, jak na to. Moc vám za to děkuju.  

Zpět na přehled příběhů

 
 

Naši zákazníci

Vladimír zhubl 21 kg
Polepy

Díky NATURHOUSE jsem zjistil, jak moc je strava důležitá. Jak správná strava dokáže nejen tělo ale i celkové myšlení posunout pozitivním směrem

Další příběhy

Často kladené otázky

V čem se odlišuje metoda NATURHOUSE od ostatních metod či diet?

NATURHOUSE se snaží o výchovu, popř. "převýchovu" ve výživě, proto nenabízí přísné a zakazující diety, ale vyučuje, jak jíst dobře a zdravě.

Jaké povahy jsou produkty NATURHOUSE?

Produkty jsou všechny na přírodní bylinné bázi, zaregistrovány Ministerstvem zdravotnictví.

Kde mohu koupit produkty NATURHOUSE?

Naše produkty je možné koupit exkluzivně v našem centru NATURHOUSE. 

Další dotazy